Blog

Sztuczne rzęsy krok po kroku

Przed nami Andrzejki, czyli wieczór wróżb obchodzonych w nocy z 29 na 30 listopada. Jest to doskonała okazja do zabawy i spędzenia wspólnie czasu ze znajomymi, a także miła odskocznia od dnia codziennego. Niezależnie od tego czy ten wieczór będziemy spędzać na domówce czy na imprezie – makijaż wieczorowy jest jak najbardziej wskazany. Makijaż Andrzejkowy to przede wszystkim oczy – mocne i wyraziste.

Więcej

Mobilny salon kosmetyczny

W dzisiejszych czasach coraz większe grono kobiet jest świadome swojego ciała, jego potrzeb i chce dbać o swój wizerunek. Jesteśmy też bardziej otwarte na wszelkiego rodzaju nowinki, kosmetyki czy same zabiegi kosmetyczne. Jeśli do tego nasz portfel nam na to pozwala, to szukamy salonów kosmetycznych i tam wybieramy się po poradę, po pomoc czy żeby po prostu poprawić sobie samopoczucie.

Więcej

Infuzja tlenowa – wywiad z kosmetologiem

Infuzja tlenowa to nowoczesny zabieg wykorzystujący pozytywny wpływ tlenu na naszą skórę. Cieszy się co raz większa popularnością ze względu na spektakularne efekty jakie można osiągnąć dzięki takim zabiegom o czym opowie nam wykwalifikowany kosmetolog.

Więcej

Nadpotliwość stóp

Nadpotliwość to uciążliwa przypadłość, z którą zmaga się coraz więcej osób. Zanim jednak zaczniemy z nią walczyć, warto najpierw rozpoznać wroga.

Więcej

Frezy – rodzaje i zastosowanie

  • frez różyczka
  • frez cleaner
  • frez łezka
  • frez kulkowy
  • frez stożkowy

Poznaj je wszystkie.

Więcej

5 najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych na wiosnę

Czas na odświeżenie skóry po zimie i przygotowanie ciała na wiosnę i lato. Przedstawiamy 5 najpopularniejszych zabiegów na twarz oraz ciało, które warto wykonać przed sezonem urlopowym.

Więcej

Czas na depilację

Wiosna w pełni, a lato zbliża się coraz większymi krokami. Czas na depilację! Nie wiesz, na jaki rodzaj depilacji się zdecydować, jaki wosk czy pastę wybrać?

Więcej

Piękne stopy na lato i przez cały rok!

Sezon letni oficjalnie rozpoczęty! Chcesz zadbać o swoje stopy, aby poczuć się pewnie i pięknie? Przeprowadź zabieg u kosmetyczki lub w domowym zaciszu.

Więcej

Ampułki i koktajle do mezoterapii

Zabiegi, które można wykonywać przy użyciu monoampułek i koktajli zabiegowych:

  • Mezoterapia bezigłowa (elektroporacja)
  • Mezoterapia mikroigłowa
  • Sonoforeza (ultradźwięki)

Dowiedz się więcej czytając ten artykuł.

Więcej

Infuzja tlenowa – opinie salonów

Infuzja tlenowa cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród salonów kosmetycznych. Poniżej rekomendacje niektórych salonów pracujących już na naszych urządzeniach.

Więcej

   2     3     4     5     6     7     8