Blog

Zabiegi na jesień

Na dworze jeszcze ciepło i słonecznie, cieszmy się tą sprzyjającą aurą. Tylko żółto-brązowe liście na drzewach i coraz krótsze dni przypominają nam o tym, że nadeszła kalendarzowa jesień. Nie nastraja to zbyt optymistycznie, wieczory będą coraz dłuższe, za oknem prędzej czy później pojawi się jesienna plucha a nasz organizm powoli zacznie odczuwać brak słońca i wit. D.

Więcej

5 najpopularniejszych zabiegów przed świętami i sylwestrem

Święta i sylwester zbliżają się wielkimi krokami, to czas spotkań z rodziną i przyjaciółmi. W okresie przedświątecznym wiele kobiet korzysta z usług fryzjerskich i kosmetycznych. Jakie zabiegi kosmetyczne są najpopularniejsze i jakie są ich efekty?

Więcej

Zabiegi wyszczuplające

Każdy kto zetknął się z problemem nadwagi wie jak trudno jest powrócić do szczupłej i pięknej sylwetki. Dlatego też rynek kosmetyczny wychodzi naprzeciw problemom z cellulitem i zbędną tkanką tłuszczową. Firma Technology opracowała system, który pozwoli nam bez wysiłku i w szybkim czasie osiągnąć zadawalające rezultaty.

Więcej

Frezarki do manicure i frezarki do pedicure niemieckiej firmy NSK

Podiavac NSK to jeden z wiodących producentów sprzętu podologicznego na świecie. Niemiecka precyzja i jakość wykonania spełniają najwyższe wymagania profesjonalnych użytkowników. Frezarki produkowane są w Niemczech a szeroka oferta daje wybór najbardziej odpowiedniego sprzętu pozwalającego na wykonanie nawet niezwykle wymagających zabiegów pedicure i manicure.

Więcej

Recepcja w Salonie Kosmetycznym

Każdy salon kosmetyczny powinien zachęcać klientów do wejścia już od samego progu. Najważniejsze jest pierwsze wrażenie dlatego też warto zastanowić się nad przykuwającą wzrok recepcją, która jest pierwszym miejscem z jakim ma do czynienia klient i gdzie zostaje przywitany. Warto więc poświęcić temu miejscu trochę więcej uwagi.

Więcej

Peeling kawitacyjny w domu

Peeling kawitacyjny jest to bezbolesna i dokładna metoda oczyszczania skóry, alternatywa dla tradycyjnej metody manualnego oczyszczania twarzy. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek naskórka następuje w sposób bezpieczny i pozbawiony efektów ubocznych. Zabieg ten wykonywany jest przy pomocy urządzenia wytwarzającego fale ultradźwiękowe, które w obecności płynu tworzą pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem i pod wpływem drgań ultradźwiękowych gwałtownie pękają. W wyniku tych działań dochodzi do rozbicia martwych komórek naskórka i oczyszczenia skóry z nadmiaru łoju, bakterii czy substancji toksycznych. Peeling kawitacyjny przebiega bezboleśnie i bezpiecznie, co jest niewątpliwie jego zaletą.

Więcej

Peeling kawitacyjny – oczyszczanie bez bólu

Peeling kawitacyjny można stosować jako samodzielny zabieg lub jako dodatek do pełniejszych zabiegów kosmetycznych. Urządzenia do kawitacji stosują prąd do wytwarzania drgań o częstotliwości 28000 razy na sekundę. Wytwarzane drgania pozwalają na oczyszczenie porów skóry z zanieczyszczeń, gdzie nie dotrzemy przy myciu twarzy.

Więcej

Ostatni dzwonek przed latem na zabiegi złuszczające!

Okres przed wakacjami to doskonały czas na oczyszczanie i eksfoliacje. Takich zabiegów raczej nie powinniśmy przeprowadzać latem, kiedy wrażliwa skóra będzie wystawiana na intensywne działanie słońca. Dowiedz się zatem, w jaki sposób przygotować swoją cerę przed urlopem!

Więcej

Narzędzia do manicure i pedicure Lexwo

Narzędzia do manicure i pedicure LEXWO są produkowane z wysokiej jakości niemieckiej i francuskiej chirurgicznej stali nierdzewnej i dedykowane są do użytku profesjonalnego w gabinetach i salonach piękności.

Więcej

Na czym polegają zabiegi z kwasami

Jednym z wiodących producentów frezarek na rynku jest niemiecka firma NSK. Oferuje ona szeroki wybór sprzętu zarówno do manicure jak i pedicure. NSK jako pierwotny producent sprzętu stomatologicznego przerzucił wykorzystywane technologie do stworzenia innowacyjnych i wysokiej jakości frezarek kosmetycznych i podologicznych.

Więcej

   2     3     4     5     6     7     8