Blog

Recepcja w Salonie Kosmetycznym

Każdy salon kosmetyczny powinien zachęcać klientów do wejścia już od samego progu. Najważniejsze jest pierwsze wrażenie dlatego też warto zastanowić się nad przykuwającą wzrok recepcją, która jest pierwszym miejscem z jakim ma do czynienia klient i gdzie zostaje przywitany. Warto więc poświęcić temu miejscu trochę więcej uwagi.

Recepcja powinna być schludna, elegancka i zachęcać do kontaktu klienta. Dobrze jest wybierać meble wysokiej jakości a jednocześnie ładne i funkcjonalne. Takie kompleksowe rozwiązania do recepcji są włoskie meble Vismara.

Cube to modułowa, elegancka recepcja która składa się z elementu głównego oraz z opcją dołączenia innych modułów. Moduł główny może być zastosowany samodzielnie co daje możliwość wykorzystania recepcji w niewielkich salonach z ograniczoną powierzchnią.

Stały, centralny element wyposażony jest w wysuwaną półeczkę na notatnik, szufladę zamykaną na kluczyk, wejście kablowe, samodomykające się szufladki oraz szafeczkę z półką i szafkę z drzwiczkami. Panel frontowy recepcji może być wykończony elementami pokrytymi skórką w 16 różnych wersjach kolorystycznych. Całość natomiast wykończona jest kolorem białym na wysoki połysk. Do głównego elementu recepcji można dodać jedną lub więcej gablot ze szklanym blatem, dzięki któremu można na półce umieścić kosmetyki do odsprzedaży dla klientów.

Recepcję Cube można dowolnie łączyć oraz dowolnie dobierać kolory elementów frontowych. Cube jest wygodny zarówno dla pracowników jak i stanowi ozdobny element salonu.

Vismara to włoski producent mebli do wyposażenia wszelkich salonów SPA. W swojej ofercie posiada również piękne i wysokiej jakości meble do recepcji.