O nas

Cosnet to prężnie rozwijająca się firma, która prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową kosmetyków. Do każdego Klienta podchodzimy z zaangażowaniem, bo chcemy sprawić, abyście czuli się w swojej skórze doskonale. Dlatego znaleźć można u nas kosmetyki takich marek jak APIS, Bielenda, Overline czy Xanitalia. Profesjonalne podejście oraz pasja, jaką w sobie posiada cały nasz zespół, jest gwarancją obsługi na najwyższym poziomie. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu przy ulicy Strachowickiej, gdzie możliwy jest odbiór osobisty zamówienia.

W ofercie znajdziesz wszystko, czego tylko możesz potrzebować. Bez względu na to, czy szukasz profesjonalnego sprzętu, który będzie stanowił wyposażenie Twojego salonu kosmetycznego, czy balsamu do ciała, który delikatnym i słodkim zapachem arbuza otuli Twoje ciało. U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby zadbać o swoje ciało.

cosnet hurtownia kosmetyczna logo

Pewność

Profesjonalizm, dyspozycyjność oraz wysoki standard obsługi zapewniamy wszystkim kontrahentom na każdym etapie współpracy – odpowiadamy na zapytania, realizujemy jednorazowe zapotrzebowania, przygotowujemy długoterminowe warunki współdziałania.

W ofercie posiadamy wysokiej klasy urządzenia kosmetyczne, komfortowe meble służące do wyposażenia salonów kosmetycznych, akcesoria niezbędne do codziennej pracy oraz markowe kosmetyki wykorzystywane przy zabiegach w salonach piękności.

Tylko najlepsze produkty kosmetyczne

Szczegółowo analizujemy rynek kosmetyczny pod kątem asortymentowym i wybieramy rozwiązania z najlepszym stosunkiem ceny do jakości. Współpracujemy tylko ze starannie wybranymi, renomowanymi producentami z Europy i USA.

Zachowując najwyższe norm jakościowe, udzielane są w większości dwuletnie gwarancje z deklaracją dostarczenia sprzętu zastępczego na czas naprawy gwarancyjnej.

Dołącz do Profesjonalistów

Wystarczy dokonać zakupów w naszym sklepie lub przeprowadzić pełną rejestrację na stronie www.cosnet.pl. Po ustaleniu profilu działalności, uzyskasz dostęp do strefy dla Profesjonalistów, dla których przygotowaliśmy specjalne warunki sprzedaży.

Serdecznie zapraszamy do współpracy! Zarejestruj się lub przejdź do sklepu.