Dla Biznesu

Masz już konto?     Zaloguj się

Uzyskaj dostęp do cen niższych nawet o 75%, wyjątkowych promocji oraz ofert specjalnych dostosowanych do Twojej branży. Zarejestruj się i rozwijaj swój biznes z dostępem do tysięcy produktów w niskich cenach.

Współpraca z nami, to nie tylko dostęp do najwyższej jakości profesjonalnych kosmetyków z całego świata i nowoczesnych urządzeń kosmetycznych. To również wsparcie merytoryczne oraz wyjątkowo korzystne okazje cenowe przeznaczone wyłącznie dla Profesjonalistów.

Cosnet dla Profesjonalistów

Formularz Rejestracyjny

Uzupełnij formularz, po pozytywnej weryfikacji otrzymasz dostęp do wyjątkowych cen i specjalnych ofert.

  Wybierz branżę najbliższą Twoim zainteresowaniom:

  O hurtowni kosmetycznej

  Jesteśmy nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się hurtownią kosmetyczną współpracującą z kilkuset odbiorcami w całej Polsce. Prowadzimy sprzedaż do firm dystrybucyjnych, usługowych oraz nabywców indywidualnych.

  Tylko najlepsze produkty kosmetyczne

  Szczegółowo analizujemy rynek kosmetyczny pod kątem asortymentowym i wybieramy rozwiązania z najlepszym stosunkiem ceny do jakości. Współpracujemy tylko ze starannie wybranymi, renomowanymi producentami z Europy i USA. Zachowując najwyższe norm jakościowe, udzielane są w większości dwuletnie gwarancje z deklaracją dostarczenia sprzętu zastępczego na czas naprawy gwarancyjnej.

  Zawsze na czasie

  Uzupełniamy ofertę także w oparciu o badania rynkowe, które wskazują najnowsze trendy panujące w światowej kosmetologii. Uatrakcyjnia to i ciągle poszerza asortyment o nowe, ciekawe grupy towarowe zapewniając szeroki i zróżnicowany wybór produktów. Uwzględniając oczekiwania i potrzeby odbiorców, systematycznie zwiększamy dostępność towarów w magazynie – na dziś to już ponad dwa tysiące pozycji asortymentowych do ciągłej dyspozycji klientów. Tak rozbudowana oferta, sprawna obsługa oraz ścisła współpraca ze sprawdzonymi operatorami logistycznymi pozwala nam realizować zamówienia w ciągu 24 godzin. Oznacza to, że nie muszą Państwo utrzymywać zbędnych zapasów magazynowych oraz angażować dodatkowych środków finansowych na zakup dużych pakietów towarów.

  Kliknij tu, aby wypełnić formularz.