Blog

Zabiegi wyszczuplające

Każdy kto zetknął się z problemem nadwagi wie jak trudno jest powrócić do szczupłej i pięknej sylwetki. Dlatego też rynek kosmetyczny wychodzi naprzeciw problemom z cellulitem i zbędną tkanką tłuszczową. Firma Technology opracowała system, który pozwoli nam bez wysiłku i w szybkim czasie osiągnąć zadawalające rezultaty.

Jest to zintegrowane urządzenie kosmetyczne przeznaczone do walki z uciążliwym cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej i zwiotczałą skórą. Overline Elite 3137 łączy wsobie efekt synergii trzech zaawansowanych technologii wykorzystywanych do walki o szczupłą sylwetkę:

  1. Fale radiowe – oddziałują na górne warstwy skóry i skutecznie działają na zmniejszenie cellulitu, zwiotczenia skóry oraz rozstępy i zmarszczki. Ciepło wytwarzane przez fale radiowe pobudza komórki do produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, powoduje wzrost natlenienia tkanek i przyspiesza metabolizm komórkowy. Po zabiegu następuje redukcja cellulitu, zmniejszenie rozstępów, lepsze natlenienie i odżywienie tkanek oraz widoczne napięcie i poprawa jakości skóry. W urządzeniu znajdują się dwie głowice do RF- bipolarną i multipolarną ze światłem LED. Takie rozwiązanie pozwala wykorzystać całą moc energii w miejscu zabiegu dla osiągnięcia jeszcze lepszego efektu.
  2. Ultradźwięki – oddziałują na głębsze partie skóry. Fala ultradźwiękowa powoduje rozbicie tkanki tłuszczowej dzięki temu powstaje efekt wyszczuplenia. Zwalcza również cellulit umiejscowiony w głębszych obszarach skóry. Innowacyjne końcówki z czterema głowicami pozwalają na pełne wykorzystanie mocy bez poczucia dyskomfortu dla klienta. Nowoczesne głowice kierują energię precyzyjnie na żądaną głębokość. Po zabiegu następuje redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej. Do wyboru są dwie głowice 26kHz oraz 44kHz, które można zastosować na różne partie ciała.
  3. Masaż podciśnieniowy-endodermiczny – jest połączeniem masażu próżniowego z drenażem limfatycznym. Specjalnie zaprojektowana końcówka z rolkami została stworzona tak, aby zabieg był bardziej intensywny a za razem mniej odczuwalny dla klienta. Zabieg likwiduje obrzęki, poprawia krążenie krwi, stymuluje naczynia, usuwa nadmiar wody z tkanek i redukuje cellulit typu wodnego. Innowacyjna rękojeść posiada wymienne głowice, które stosuje się w zależności od miejsca wykonywanego zabiegu.

Efekty zabiegów są widoczne już po pierwszej sesji i utrzymują się przez długi czas. Sylwetka staje się szczuplejsza, skóra bardziej napięta i jędrna. W prosty i szybki sposób następuje znaczne zmniejszenie cellulitu. Już po pierwszym zabiegu zmniejsza się obwód ciała do 1cm. Seria zabiegów stosowana regularnie oraz połączona z aktywnym i zdrowym trybem życia sprawia, że już po kilku tygodniach zamienisz swoje ubranie na mniejsze o 1-2 rozmiary!