Blog

Frezarki do manicure i frezarki do pedicure niemieckiej firmy NSK

Podiavac NSK to jeden z wiodących producentów sprzętu podologicznego na świecie. Niemiecka precyzja i jakość wykonania spełniają najwyższe wymagania profesjonalnych użytkowników. Frezarki produkowane są w Niemczech a szeroka oferta daje wybór najbardziej odpowiedniego sprzętu pozwalającego na wykonanie nawet niezwykle wymagających zabiegów pedicure i manicure.

Omnicut

W całej gamie produktów firmy NSK znajdują się frezarki do manicure zaopatrzone w mocne ergonomiczne rączki z wbudowanym wewnątrz mikrosilnikiem Power Nail 300 oraz Power Nail Expert, specjalistyczne frezarki do pedicure z możliwością wymiany rękojeści i zamontowania innowacyjnego ostrza Omnicut niezastąpionego przy zabiegach pedicure. Szybko wirujące ostrza umożliwiają szybko i precyzyjnie usunąć twardy i zrogowaciały naskórek na stopach. Producent oferuje najcichsze na rynku frezarki z pochłaniaczami pyłu, a także frezarki z płaszczem wodnym zintegrowane ze specjalistycznymi frezami. Niski poziom wibracji, prosta obsługa i szybka, bezproblemowa wymiana frezów to tylko niektóre cechy charakteryzujące frezarki NSK. Pozwalają one zaoszczędzić czas w trakcie wykonywania zabiegów manicure i pedicure.

Unit

Profesjonalny sprzęt podologiczny produkowany przez NSK odbywa się przy zastosowaniu najbardziej zaawansowanych technologii. W ofercie znajdują się Unity podologiczne konfigurowane wg indywidualnych potrzeb. Są to specjalistyczne, profesjonalne jednostki zabiegowe, w skład których wchodzi specjalnie zaprojektowana szafka z wbudowanym wyświetlaczem LCD służącym do sterowania poszczególnymi funkcjami, zintegrowany kompresor, szpryca wodna z regulacją siły płukania i możliwością zastosowania mgiełki, turbina wykorzystywana przy specjalistycznych zabiegach pedicure, rękojeść z pochłaniaczem pyłu oraz rękojeść do pedicure na mokro. Całość umieszczona jest w jednej, mobilnej szafce wyposażonej w jezdne kółka, ułatwiające przemieszczanie całego zespołu w zależności od potrzeby operującego. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie umożliwiające umieszczenie wszelkich akcesoriów niezbędnych przy wykonywanym zabiegu w jednym miejscu.

Upod

olejnym a za razem najbardziej nowoczesnym rozwiązaniem jakie proponuje NSK jest całościowy system podologiczny Upod. Jest to kompleksowe rozwiązanie dla profesjonalnych gabinetów podologicznych. Ergonomicznie skonstruowane miejsce pracy składa się między innymi ze specjalistycznego fotela podologicznego, a także w pełni wyposażonego Unitu podologicznego zaopatrzonego w rękojeści różnego rodzaju, niezbędne podczas zabiegu oświetlenie i cały zestaw mebli. System Upod daje możliwości wielu konfiguracji w zależności od potrzeb podologa. Elegancki fotel, niezwykle wytrzymały i solidny, sterowany elektrycznie daje komfort pracy i wygodę klienta. Szeroki wybór rączek z funkcją zasysania oraz natrysku, możliwość zamontowania turbiny i szprycy wodnej, a także zintegrowane oprogramowanie z obsługą bazy klientów jest idealnym rozwiązaniem dla profesjonalistów z dziedziny podologii.