Blog

Zadbaj o skórę stóp po lecie – zabiegi spa na stopy

Zawsze starasz się wręcz idealnie przygotować stopy na sezon letni? I z pewnością udaje Ci się to zrobić bezbłędnie. Jednak, czy zwróciłeś kiedyś uwagę, jak Twoje stopy wyglądają po lecie? Najczęściej widocznymi skutkami letnich spacerów są pęknięcia oraz suszące się rany. A także zrogowacenia i przesuszona skóra. Co zrobić, aby w takiej sytuacji szybko, a przede wszystkim skutecznie zregenerować skórę stop? Mamy kilka propozycji.

Więcej

Chcesz mieć porządek w akcesoriach do makijażu – zainwestuj w pakowny i funkcjonalny kuferek

Niemal każde wyjście do galerii handlowej kończy się tak samo? A mianowicie – ja tylko na chwilę wejdę do drogerii po tusz do rzęs, bo mi się akurat skończył i zaraz wychodzę. Po czym wychodzisz z reklamówką, w której znajduje się kilka kosmetyków? Właśnie w ten sposób tworzy się bałagan. Jasne rozumiemy, że trzeba mieć w zanadrzu kilka ciekawych propozycji, jeśli chodzi o kosmetyki kolorowe. Każda kobieta wie, że tego nigdy dość. Zachęcamy Cię jednak do opanowania szerzącego się w Twoim domu chaosu. Jak? Sposób jest wyjątkowo prosty. Zdecyduj się na zakup kuferka kosmetycznego o dużej pojemności.

Więcej

Profesjonalny kuferek kosmetyczny – wszechstronne zastosowanie

Czy znamy panią, która miałaby małą ilość kosmetyków? Nie da się ukryć, że o taką to chyba trudno. Spójrzmy: pomadka ochronna do ust, szminka, błyszczyk tusz do rzęs, cienie do powiek, mydełko do brwi, kredka do ust i oczu. Nawet nie zaczęliśmy się dobrze rozkręcać, a ile już się tego nazbierało. Dlatego, jeśli czujesz, że czasami ciężko jest Ci się połapać w tym bałaganie, to warto skorzystać z dobrych rad. Nawet najlepsze kosmetyczki korzystają z kuferków. Pozwalają one na wydajniejszą i pewniejszą pracę bez nerwów.

Więcej

   2     3     4     5    6     7     8