Blog

Chcesz mieć porządek w akcesoriach do makijażu – zainwestuj w pakowny i funkcjonalny kuferek

Niemal każde wyjście do galerii handlowej kończy się tak samo? A mianowicie – ja tylko na chwilę wejdę do drogerii po tusz do rzęs, bo mi się akurat skończył i zaraz wychodzę. Po czym wychodzisz z reklamówką, w której znajduje się kilka kosmetyków? Właśnie w ten sposób tworzy się bałagan. Jasne rozumiemy, że trzeba mieć w zanadrzu kilka ciekawych propozycji, jeśli chodzi o kosmetyki kolorowe. Przecież można mieć ochotę, chociażby na różne kolory cieni do powiek – w zależności od stroju i nastroju. Nie każemy Ci przecież rezygnować z zakupów tzw. kolorówki. Każda kobieta wie, że tego nigdy dość. Zachęcamy Cię jednak do opanowania szerzącego się w Twoim domu chaosu. Jak? Sposób jest wyjątkowo prosty. Zdecyduj się na zakup kuferka kosmetycznego o dużej pojemności.

1. Kuferek kosmetyczny duży 3 poziomy – idealny kandydat, w przypadku dużej ilości produktów

Jednym z flagowych produktów, w naszym sklepie jest kuferek kosmetyczny duży. Dostępny jest on w trzech kolorach:

Kuferek kosmetyczny XXL w trzech rożnych kolorach. Idealna propozycja dla pań, które chcą zaprowadzić porządek w swoich kosmetykach. Skorzystaj z konkurencyjnej ceny. Warto!

Jest to produkt, który wykonany został z wysokiej jakości materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Brzegi są zabezpieczone, dzięki czemu nawet podczas transportu Twoje kosmetyki są bezpieczne. Dodatkowo wnętrze kuferka wyściełane jest miękkim i przyjemnym w dotyku materiałem. W zestawie znajdziesz dwa kluczyki, dla zwiększenia bezpieczeństwa znajdujących się wewnątrz produktów. Jak urządzone wnętrze masz do dyspozycji?

  • Dolna komora o wymiarach 33,5×23,5×16 cm. Idealna do przechowywania większych akcesoriów, takich jak np. frezarka do paznokci, lampa UV czy kremy i płyny do pielęgnacji twarzy.
  • Dwie półeczki rozkładane, które urozmaicone zostały kratkami na lakiery – jedna półka pomieści aż 24 lakiery. W sytuacji, kiedy chcesz przechowywać tam coś innego, możesz wyjąć kratkę. Półeczki mają wymiar 21,5×16,5×4,5 cm.
  • Jedna mała półeczka pod lakierami – wymiary 21,5×32,5×4,5 cm.
  • Komora o wymiarach 23,5×33,5×9,5 cm – dostępna po wyjęciu dwóch półek z kratkami.

2. Jak rozplanować przestrzeń w kuferku kosmetycznym XXL?

Jeśli nie masz takiej ilości lakierów, które chciałabyś mieć zawsze pod ręką, możesz wyjąć kratki. Pozwoli Ci to na zagospodarowanie półek na zupełnie inne kosmetyki. I tak np. możesz na nich umieścić rozświetlacze, róże, bronzery, podkłady, kremy bb czy korektory. A także pomadki, błyszczyki, kredki do ust i oczu, tusze do rzęs oraz eyelinery. Kolejno mogą być tam ułożone cienie do powiek, sztuczne rzęsy wraz z klejem i pęsetą do klejenia. Nie powinno też zabraknąć akcesoriów do paznokci. Choć te możesz umieścić w jednej z dostępnych komór. Jeśli chcesz, dobrym rozwiązaniem jest jeszcze zaopatrzenie się w niewielkich wymiarów koszyczki, które możesz poustawiać w komorach. Sprawdź też, czy nie przydadzą Ci się kratki wyciągnięte z półek.

Zadbaj o porządek w kosmetykach. Poświęć czas, na poukładanie wszystkiego a później już tylko trzymaj się ustalonego wzorca. Miej zawsze wszystkie kosmetyki pod ręką. Z kuferkiem XXL jest to możliwe. Sprawdź sama.