Blog

Sposób na uwodzicielskie spojrzenie. Kilka słów o hennie brwi i rzęs

Naturalny i delikatny makijaż utrzymujący się nawet kilka tygodni idealnie sprawdzi się w trakcie wakacyjnych wojaży. Zabieg henny to piękne, podkreślone oczy dosłownie w kilka minut.

Więcej

Na czym polega darsonwalizacja?

Urządzenie wykorzystuje tzw. prądy d’Arsonvala wysokiej częstotliwości o gasnącym przebiegu fali, gdzie przerwa jest 500 razy dłuższa niż czas trwania impulsu. Podczas zabiegu na zewnątrz szklanej peloty wytwarza się ozon, który ma działanie bakteriobójcze i dezynfekujące. Natomiast wewnątrz peloty wytwarzają się gazy szlachetne, przez co świeci ona na niebiesko.

Więcej

Piękno bez bólu

Jeśli chcesz być piękna, musisz cierpieć? Teraz już nie! Klientki gabinetów kosmetycznych już nie muszą obawiać się bólu podczas przeprowadzania zabiegów takich jak mezoterapia czy makijaż permanentny. Z pomocą przychodzi krem znieczulający o najwyższym na rynku stężeniu lidokainy.

Więcej

Idzie lato! Zadbaj o stopy – pielęgnacja kosmetykami Podocare

Początek wiosny zawsze budzi w nas pytanie – jak zadbać o stopy przed latem? Jest to o tyle ważne, że lato to czas, kiedy bardzo często pokazujemy stopy, czy to na plaży, czy po prostu zakładając sandały. Dlatego intensywne myślenie o tym, aby były one piękne i gładkie jest rzeczą naturalną. Dziś chcemy nie tylko powiedzieć Wam jak zadbać o stopy, ale również o tym, jakich kosmetyków warto do tego użyć. Zapraszamy więc na SPA dla stóp z firmą Podocare.

Więcej

Innowacyjna formuła kosmetyków w piance

Marzysz o pięknych, zadbanych stopach latem, ale nie lubisz stosowania tłustych i lepkich kremów? Masz problem z suchymi lub pękającymi piętami? A może borykasz się z nadpotliwością? Spróbuj przełomowej formuły balsamów w piance Podocare!

Więcej

Sekrety pięknych dłoni Japonek

Zadbane dłonie są wizytówką człowieka. To właśnie ręce, nazywane „drugą twarzą”, często zdradzają prawdziwy wiek kobiety. Nie dziwi więc fakt, że każda z nas chce mieć mocne, błyszczące i piękne paznokcie. Dziś zdradzamy tajemnicę, jak osiągnąć ten efekt!

Więcej

5 powodów, dla których pokochasz olej arganowy!

Płynne złoto Maroka, eliksir młodości – tak często nazywany jest olej arganowy. Nie bez powodu. Ten drogocenny preparat pożądany na całym świecie, doceniony również przez gwiazdy, wyróżnia się unikalnym składem i niezwykłymi właściwościami, z których całymi garściami czerpie współczesna kosmetologia.

Więcej

Ostatni dzwonek przed latem na zabiegi złuszczające!

Okres przed wakacjami to doskonały czas na oczyszczanie i eksfoliacje. Takich zabiegów raczej nie powinniśmy przeprowadzać latem, kiedy wrażliwa skóra będzie wystawiana na intensywne działanie słońca. Dowiedz się zatem, w jaki sposób przygotować swoją cerę przed urlopem!

Więcej

Jak dbać o skórę zimą?

Przedstawiamy pomysłowe zabiegi na skórę rąk oraz twarzy. Warto również stosować codziennie kremy nawilżające do dłoni oraz twarzy. Dbajmy o siebie zimą, żeby wyglądać pięknie przez cały rok!

Więcej

Zabiegi last minute na ciało i twarz!

Chcesz wyglądać olśniewająco na plaży? Zostały już ostatnie chwile na ,,drobne poprawki”. Poczuj się pięknie i pewnie!
Więcej

   2     3     4     5     6     7     8