Blog

Infuzja tlenowa – opinie salonów

Infuzja tlenowa to nowoczesny zabieg wykorzystujący pozytywny wpływ tlenu na naszą skórę. Cieszy się co raz większa popularnością ze względu na spektakularne efekty jakie można osiągnąć dzięki takim zabiegom o czym opowie nam wykwalifikowany kosmetolog.

Salon kosmetologiczny Wałbrzych

IM 1050

„W obecnym czasie klientki są bardzo świadome i zainteresowane różnymi nowościami ze świata kosmetyki i szczególnie poszukują salonów, które nadążają za takimi nowinkami. Dlatego postanowiłam poszukać czegoś wyjątkowego co mogłoby zadowolić najbardziej wymagające Panie. I tak trafiłam na hurtownię kosmetyczną Cosnet z Wrocławia i po zapoznaniu się z ofertą dotyczącą innowacyjnych rozwiązań dla salonów kosmetycznych zdecydowałam się na zakup włoskiego urządzenia z Infuzja Tlenową. Infuzja tlenowa jest nowością na polskim rynku, ale ze względu na pochlebne opinie za granica postanowiłam zakupić takie urządzenie do swojego salonu. Wybrałam urządzenie Imodel 1050 OxygenEnergy 4w1 Infuzja Tlenowa, które zawiera w sobie 4 programy: mikrodermabrazję, infuzję tlenową, radiofrekwencję i maskę świetlną – koloroterapię. Urządzenie ma nowoczesny design, jest zgrabne, zajmuje niewiele miejsca w gabinecie zabiegowym i jest w pełni mobilne. Bardzo wygodne w wykonywaniu zabiegów, łatwe w czyszczeniu i bardzo proste w obsłudze, dotykowy wyświetlacz krok po kroku poprowadzi jak wykonać cały zabieg. Jego wygląd zwraca uwagę i zainteresowanie klientek. Dzięki temu, że nabyłam urządzenie z Infuzja Tlenową mogłam rozszerzyć swoją ofertę co w rezultacie przyczyniło się do powiększenia rzeszy moich stałych klientek szczególnie, że infuzja tlenowa doskonale sprawdza się jako zabieg pojedynczy odświeżający, intensywnie nawilżający, ale także w różnych kombinacjach z innymi zabiegami. Np. wykorzystuję infuzje miedzy zabiegami z użyciem lasera frakcyjnego do złagodzenia skóry, czy w połączeniu z zabiegami z użyciem kwasów medycznych albo jako zabieg odmładzający wykorzystując zainstalowany program: najpierw mikrodermabrazja potem infuzja tlenowa z użyciem specjalnej ampułki, następnie RF i na koniec maskę świetlną. Infuzje tlenową wykorzystuję w bardzo wielu połączeniach. Klientki określają zabieg jako miły, łagodny, przyjemny a przede wszystkim bardzo odprężający. Same widzą efekty już po pierwszym zastosowaniu zwłaszcza, że pokazujemy klientkom skórę przed zabiegiem i po zabiegu za pomocą wideodermatoskopu. Nie zdarzyło się, żeby któraś z klientek nie wróciła ponownie na zabieg infuzji tlenowej. Panie są bardzo zadowolone i regularnie korzystają z zabiegów. Co więcej dzięki tzw. ”poczcie pantoflowej” przekazują informacje o rezultatach jakie daje infuzja tlenowa a nam przybywa co raz więcej klientek. Jest to oczywiście korzystne zjawisko ponieważ dzięki temu zwiększamy swoje przychody. Jestem bardzo zadowolona z wyboru i zakupu IM1050 i w skali 0-5 urządzenie, jego funkcjonalność i efekty jakie przynosi oceniam zdecydowanie na 5″.

Studio Urody Krzepice pod Częstochową

OVER 1049

Do zakupu infuzji tlenowej zachęciły mnie bardzo pozytywne opinie dotyczące zabiegów tlenoterapii jakie stosują moi przyjaciele z branży kosmetycznej w swoich ośrodkach SPA. Ponieważ stale poszerzam zakres swoich usług i staram się wprowadzać do swojego salonu nowości dotyczące zabiegów, zdecydowałam się na zakup urządzenia do zabiegów Infuzji Tlenowej Over 1049 OXYGEN ENERGY. W związku z tym, że urządzenia do zabiegów RF czy mikrodermabrazji posiadam już od dłuższego czasu to postanowiłam kupić pojedyncze urządzenie, które będę mogła połączyć z tymi, które już posiadam i zaoferować klientkom coś zupełnie nowego. I tak, w zależności od indywidualnych potrzeb klientki oraz wskazań i przeciwwskazań do różnego rodzaju zabiegów wykonuję Infuzje Tlenowa jako pojedynczy zabieg lub też w całym pakiecie z mikrodermabrazja i użyciem fal radiowych. Zaleta infuzji tlenowej z pewnością jest to, ze jest ona zabiegiem nieinwazyjnym i mogę wykorzystać ją dla klientek młodych poniżej 30-tego roku życia. Świetnie sprawdza się tez u klientek będących w ciąży i karmiących piersią, które ze względy na swój obecny stan mają ograniczone możliwości korzystania z zabiegów kosmetycznych. Panie, które zgłaszają się do naszego salonu to klientki poszukujące zabiegów nieinwazyjnych; są wśród nich również kobiety po przebytej chorobie nowotworowej. Tak więc rozpiętość osób którym można zaproponować zabieg infuzji tlenowej jest bardzo szeroka. Z zabiegu tego również korzystają Panie przed różnego rodzaju uroczystościami np. przed ślubem. Infuzja tlenowa odświeża i nawilża skórę, a klientki chętnie wracają na zabieg widząc efekty jakie przynosi. Panie regularnie wracają i chętnie korzystają z Infuzji Tlenowej. Często tez korzystają z infuzji miedzy zabiegami np. mezoterapii mikroigłowej. Około 99% naszych klientek określa zabieg jako przyjemny, relaksujący i wyciszający. Najlepsze efekty zauważane są przy zabiegu w pakiecie czyli z mikrodermabrazją i RF. Ogólnie rzecz ujmując jestem zadowolona z zakupu urządzenia z Infuzją Tlenową. Mimo tego, że na początku byłam trochę sceptycznie nastawiona to w chwili obecnej widzę, że moje obawy były bezpodstawne. Poprzez to, że rozszerzyłam swoją ofertę, wprowadzając najnowocześniejszy zabieg z użyciem tlenu, dający widoczne rezultaty i zadowolenie klientek zwiększyły się przychody mojego salonu . Urządzenie Over 1049 Oxygen Energy jest bardzo łatwe w obsłudze, można by rzec nawet banalne. Wszystko jest jasno i przejrzyście pokazane na wyświetlaczu i nawet niedoświadczona osoba będzie wiedziała jak należy je obsłużyć. Jest łatwe do dezynfekcji, wygodne w pracy i mające nowoczesny wygląd. W skali 0-5 moja ocena to mocne 4,5.