Schematy

Zabieg dla cery naczynkowej

Pobierz PDF

Zabieg jest dedykowany szczególnie dla cery naczynkowej, wrażliwej oraz skłonnej do podrażnień. Zapobiega tworzeniu się teleangiektazji. Obkurcza naczynia krwionośne, łagodzi podrażnienia oraz wzmacnia funkcje ochronne skóry.

Zalecana częstotliwość wykonywania zabiegu:
1 raz / tyg.

Zalecany czas trwania zabiegu:
60 min.

Schematy zabiegu

  1. Przeprowadź wywiad z klientem/-ką i wyklucz ewentualne przeciwskazania.
  2. Wykonaj dokładny demakijaż twarzy satynowym mleczkiem do demakijażu.
  3. Następnie zrób delikatny peeling enzymatyczny, aby lepiej oczyścić skórę.
  4. Na oczyszczoną skórę nałóż serum na naczynka. Serum delikatnie wmasuj w skórę lub wprowadź za pomocą urządzenia do ultradźwięków. W tym przypadku nałóż kontakt-żel, sam zabieg wykonaj przez około 10-15 minut.
  5. Jeśli wprowadzasz preparat bez aparatury, możesz wykonać relaksujący masaż twarzy za pomocą krem do masażu kawiorowego.
  6. Kolejno nałóż na twarz i szyję maskę algową chłodzącą z rutyną i witaminą C, pozostaw ją na 20 minut. Po tym czasie usuń pozostałości maski i przetrzyj skórę tonikiem.
  7. Zamiennie możesz nałożyć na twarz wzmacniającą maseczkę z rutyną i witaminą C. Dla zintensyfikowania działania maseczki nałóż maskę algową jako okluzję.
  8. Na koniec zabiegu zaaplikuj Krem do twarzy na naczynka z rutyną i witaminą C. Delikatnie wmasuj w twarz, szyję i dekolt.

Produkty do pielęgnacji domowej

Kupuj taniej!

Uzyskaj dostęp do cen niższych nawet o 75%