Schematy

Rewitalizujący zabieg Anti-Age z komórkami macierzystymi

Pobierz PDF

Zabieg jest przeznaczony dla każdego rodzaju cery, ze szczególnym zaleceniem dla osób po 35 roku życia. Doskonały dla cery pozbawiona elastyczności i jędrności z widocznymi zmarszczkami. Zabieg chroni komórki macierzyste skóry, działa przeciwzmarszczkowo i regenerująco. Zwiększa gęstość i wzmacnia funkcje ochronne skóry.

Zalecana częstotliwość wykonywania zabiegu:
1 raz / tyg.

Zalecany czas trwania zabiegu:
60 min.

Schematy zabiegu

  1. Przeprowadź wywiad z klientem/-ką i wyklucz ewentualne przeciwskazania.
  2. Wykonaj dokładny demakijaż twarzy satynowym mleczkiem do demakijażu.
  3. Następnie zrób delikatny peeling enzymatyczny, aby lepiej oczyścić skórę.
  4. Na oczyszczoną skórę nałóż serum z komórkami macierzystymi. Serum delikatnie wmasuj w skórę lub wprowadź za pomocą urządzenia do ultradźwięków. W tym przypadku nałóż kontakt-żel, sam zabieg wykonaj przez około 10-15 minut.
  5. Jeśli nie wprowadzasz serum za pomocą aparatury, wykonaj masaż relaksujący przy użyciu musu do twarzy z komórkami macierzystymi.
  6. Kolejno nałóż na twarz i szyję maskę algową z komórkami macierzystymi i pozostaw ją na 20 minut. Po tym czasie usuń pozostałości maski i przetrzyj skórę tonikiem.
  7. Zamiennie dla zintensyfikowania zabiegu możesz nałożyć na skórę odmładzający mus, a na to warstwę z maski algowej jako okluzję.
  8. Na koniec zabiegu zaaplikuj krem odmładzający z komórkami macierzystymi do twarzy. Delikatnie wmasuj w twarz, szyję i dekolt.

Produkty do pielęgnacji domowej

Kupuj taniej!

Uzyskaj dostęp do cen niższych nawet o 75%