Blog

Frezarka PODIAVAC PDV 30

Frezarka PODIAVAC PDV 30 jest frezarką idealnie dostosowaną do zabiegów pedicure zarówno w gabinetach kosmetycznych jak i gabinetach podologicznych. Parametry techniczne urządzenia znacznie przyczyniają się do skrócenia zabiegu, wykonanie go bez zapylenia pomieszczenia dzięki wydajnemu pochłaniaczowi.

Możliwość ustawienia prędkości i siły ssania oraz zaprogramowanie tych funkcji sprawia, że urządzenie jest gotowe do użytku niemalże od razu. Wymiana worków na pył jest bardzo prosta i w przypadku zapełnienia wymiana trwa zaledwie parę sekund, dzięki czemu można kontynuować zabieg bez przestojów czasowych. Wszystko to wpływa na możliwość zwiększenia ilości zabiegów w ciągu dnia. Ponadto lekka, wygodna rękojeść nie męczy dłoni co jest niezwykle ważną cecha podczas wykonywania kilku lub kilkunastu zabiegów w ciągu dnia.

PODIAVAC PDV 30 okiem użytkowników:

Prowadzę salon podologiczny dlatego też postanowiłam zainwestować w odpowiedni sprzęt czyli frezarkę dobrej jakości. Wybrałam niemiecką frezarkę z pochłaniaczem pyłu PODIAVAC PDV30. Frezarka posiada rozpiętość obrotów od 5 do 30 000 co w ogromny sposób ułatwia pracę. Opracowując stopę można to zrobić w sposób bardzo szybki i przede wszystkim dokładny. Podiavac ma zamontowany pochłaniacz pyłu z wymiennymi workami. Worki są bardzo wydajne, a urządzenie samo informuje o konieczności ich wymiany na nowy. Szybka i prosta wymiana frezu sprawia, że nie muszę tracić czasu na montowanie a zabieg przebiega płynnie. Frezarka pracuje cicho a dodatkowym atutem jest to, że może pracować zarówno z pochłaniaczem jak i bez. Ze względu na możliwość pracy na bardzo wysokich obrotach znacznie skraca się czas zabiegu a co za tym idzie ilość zabiegów w ciągu dnia zwiększyła się.

GABINET PODOLOGII MIŃSK MAZOWIECKI