Blog

Ampułki do infuzji tlenowej iSol

iSol Special Beauty to kolekcja włoskich, ekskluzywnych i profesjonalnych kosmetyków, zaprojektowana do współpracy z nowoczesnymi i zaawansowanymi urządzeniami kosmetycznymi. iSol zapewnia lepsze efekty zabiegów wykonywanych na twarz, ciało lub przy usuwaniu owłosienia. Wszystkie kosmetyki zostały przebadane dermatologicznie na University of Ferrara we Włoszech. iSol gwarantuje wysoką tolerancję, wysoką jakość oraz całkowite bezpieczeństwo używania. Produkty idealne do cery wrażliwej, są wolne od alergenów, posiadają delikatne zapachy i przyjemną konsystencję.

Ampułki iSol do infuzji tlenowej to bogate w składniki aktywne skoncentrowane kosmetyki przeznaczone do zabiegu infuzji tlenowej.

Anti-age staminal oxygen serum

Innowacyjne serum zawierające aktywny tlen, olejek arganowy bogaty w witaminę E i kwasy tłuszczowe o właściwościach antyoksydacyjnych i nawilżających. W sposób stopniowy i kontrolowany aktywny tlen jest uwalniany miejscowo stymulując odnowę komórek. Serum zawiera innowacyjne aktywne składniki włączając komórki macierzyste uzyskane z winogron, które pomagają zachować witalność skóry oraz mają działanie nawilżające, przeciwzmarszczkowe i antyoksydacyjne. Ponadto ampułki zawierają liposomy kwasu hialuronowego mające działanie wypełniające.

Olejek arganowy – Fundamentalny i funkcjonalny aktywny składnik serum służący aktywacji dotleniania tkanek

Komórki macierzyste uzyskane z winogron(Winorośl właściwa) – Dostarczają składników odżywczych dla ochrony, zachowują funkcjonalność i trwałość ludzkich komórek. Zachowują witalność skóry i mają działanie odżywcze, przeciwzmarszczkowe i antyoksydacyjne.

Kwas hialuronowy o małej i dużej masie molekularnej – Kwas hialuronowy o dużej masie molekularnej ma silne działanie nawilżające, namacza warstwę rogową powodując rozszerzenie przestrzeni między korneocytami. Prowadzi to do zwiększenia penetracji cząsteczki o małej masie molekularnej ze względu na zjawisko dyfuzji biernej. Ma działanie przeciwstarzeniowe.

Liposomy kwasu hialuronowego – Kwas hialuronowy pomaga zredukować zmarszczki oraz wywierają działanie nawilżające, kojące i wzmacniające. Daje młodszy i bardziej zrelaksowany wygląd skóry. Jest to kombinacja liposomów (mikroskopijne kulki składające się z naprzemiennych warstw tłuszczu i wody), które poprawiają kondycję skóry.

Żeń-szeń – Znany z właściwości rewitalizujących i odżywczych oraz stymulacji mikrokrążenia.

Aloes – Ma działanie nawilżające, kojące i przeciwstarzeniowe.

Sensitive-age tri-peptide oxygen serum

Innowacyjne serum zwierające aktywny tlen, olejek arganowy bogaty w witaminę E i kwasy tłuszczowe o właściwościach antyoksydacyjnych i nawilżających. W sposób stopniowy i kontrolowany aktywny tlen jest uwalniany miejscowo gdzie stymuluje odnowę komórek. Serum zawiera innowacyjne aktywne składniki włączając tripeptydy, które naśladują działanie funkcjonalnej cząsteczki (Waglerin 1) obecnej w jadzie Żmii Templariuszy.

Olejek arganowy – Fundamentalny i funkcjonalny aktywny składnik serum służący aktywacji dotleniania tkanek

Acetylo-tetrapeptyd-15 – Zmniejsza reakcje nerwowe na bodźce zewnętrzne (szczególnie do wrażliwej skóry)

Tripeptydy – Pochodzenia syntetycznego, naśladują działanie funkcjonalnej cząsteczki (Waglerin 1) obecnej w jadzie Żmii Templariuszy. Łagodzą owal twarzy poprzez zmniejszenie skurczu mięśni.

Olej palmitynowy esapeptide-19 – Ułatwia rozluźnienie mięśni twarzy dzięki możliwości kolidowania z kompleksem SNARE. Jest on odpowiedzialny za kurczenie mięśni twarzy, które odpowiadają za tworzenie zmarszczek mimicznych.

Śluz nagietka – Ma działanie przeciwzapalne, łagodzące, odżywcze, kojące i nawilżające.

Opinie Użytkowników

Ampułki iSol zostały idealnie dobrane do zabiegu infuzji tlenowej. Są wydajne, bardzo dobrej jakości i mają świetne działanie. Najważniejsze, że efekty widoczne są od razu po pierwszym zabiegu. Stosuję oba rodzaje ampułek i przyznam, że nie uczulają, nie podrażniają a wręcz przeciwnie mają działanie łagodzące.

Salon Kosmetyczny Świdnica

Ampułki do infuzji tlenowej kupiłam razem z urządzeniem. Klientki sa bardzo zadowolone ponieważ od razu po zabiegu widzą różnicę. Działają natychmiast, bardzo dobrze się wtłaczają, przyjemnie pachną a rezultaty widoczne są natychmiast. Z dwóch rodzajów ampułek najczęściej sprawdza się u mnie ta z tri-peptydem.

Salon kosmetyczny Wrocław