Fotele kosmetyczne

18 produkt(ów)

na stronę

18 produkt(ów)

na stronę

Fotel kosmetyczny to podstawowy element wyposażenia każdego gabinetu kosmetycznego.

Wygodny i ekskluzywny fotel kosmetyczny to komfort dla klienta i kosmetyczki. Powinien być wygodny dla klienta łatwy w obsłudze i wygodny dla kosmetyczki. Spośród foteli kosmetycznych wyróżnia się fotel hydrauliczny, fotel manualny i fotel elektryczny.

Fotele specjalne do pedicure i fotele kosmetyczne przeznaczone zarówno do zabiegów kosmetycznych jak i do masażu.

Fotele hydrauliczne to fotele kosmetyczne, których wysokość regulowana jest za pomocą podnośnika gazowego. Fotele manualne regulowane są ręcznie a ich wysokość pozostaje bez zmian. Przedstawicielem fotela manualnego jest fotel z kuwetami. Specjalne pojemniki umocowane pod siedziskiem pozwalają na umieszczenie niezbędnych akcesoriów bez konieczności odchodzenia od fotela przez kosmetyczkę. Kolejną grupą są fotele elektryczne posiadające  kilka silników elektrycznych pozwalających zmieniać zarówno wysokość jak pozostałe elementy fotela: oparcie, podnóżki i kołyska.

Szeroki wybór foteli kosmetycznych jaki oferuje hurtownia kosmetyczna Cosnet daje szansę na znalezienie najbardziej odpowiedniego fotela kosmetycznego dla swoich potrzeb. Zapraszamy na zakupy!

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij