P jak Podologia

Podologia to młoda dziedzina medycyny koncentrująca się na diagnostyce, leczeniu i pielęgnacji stóp. Pedicure podologiczny jest zabiegiem leczniczo-pielęgnacyjnym dla zdrowych stóp, a także ze zmianami, takimi jak pękające pięty, modzele czy odciski.
W ofercie naszej hurtowni znajdziesz wszystkie potrzebne produkty do wyposażenia gabinetu podologicznego, fotele, urządzenia, takie jak frezarki, unity podologiczne oraz akcesoria - frezy, nośniki, kapturki ścierne, a także produkty do sterylizacji i dezynfekcji zarówno narzędzi jak i powierzchni oraz kosmetyki podologiczne do pielęgnacji stóp.

Leksykon kosmetyczny

Hurtownia kosmetyczna Cosnet to miejsce, w którym każda profesjonalna kosmetyczka oraz miłośniczka urody zaopatrzy się zarówno w produkty potrzebne do codziennej pracy jak i wyposażenie całego gabinetu kosmetycznego, podologicznego oraz SPA. Hurtownia Cosnet wyróżnia się profesjonalnym podejściem do klienta oraz ofertą wysokiej jakości produktów. Nasz leksykon to mała kopalnia wiedzy dotycząca asortymentu sklepu internetowego. Zapraszamy do lektury!

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij