Zobacz leksykon

F

Zobacz literkę G

Fotel

Wiemy jak ważne są komfort i dobre samopoczucie Klientek, które odwiedzają Twój gabinet. Zwłaszcza, że niejednokrotnie czas na zabieg jest jedyną chwilą wytchnienia w ciągu dnia zapracowanej kobiety. Zadbaj o jakość wykonywanej usługi od A do Z i zaoferuj nie tylko skuteczną terapię, ale też relaks na wygodnym fotelu. Nasz outlet dysponuje bogatą ofertą foteli kosmetycznych: manualnych, hydraulicznych, elektrycznych oraz do zabiegów pedicure.

Fotel kosmetyczny manualny z kuwetami

Fotel podologiczny elektryczny

Fotel kosmetyczny hydrauliczny

Fotel kosmetyczny elektryczny

Fotel do pedicure

Fotele do masażu

Frezarki

Jednym z najważniejszych narzędzi, których używa się podczas wykonywania zabiegów manicure i pedicure jest frezarka. Jest to urządzenie, które pozwala na dokładne zdjęcie lakieru hybrydowego i idealne przygotowanie płytki paznokcia do dalszych czynności. W ofercie sklepu znajdziesz profesjonalne, precyzyjne frezarki wyróżniające się na tle konkurencyjnych marek jakością wykonania, perfekcyjnym wykończeniem oraz ciekawym designem. Dodatkowo charakteryzują się one dużą wytrzymałością i niezawodnością pracy co jest wyjątkowo ważne zwłaszcza w salonie kosmetycznym. Uszkodzone urządzenie powoduje przestój w funkcjonowaniu stanowiska manicure i pedicure. Dlatego nie ryzykuj i wybierz jeden z naszych produktów. Decydując się na zakup, masz pewność bezawaryjnego działania. Jeżeli Twoje zdolności manualne są na tyle rozwinięte, że bez problemu sama malujesz paznokcie w domu, to również znajdziesz odpowiedni produkt dla siebie. Frezarka do salonu kosmetycznego doskonale sprawdzi się bowiem jako urządzenie do domowego SPA. Przeznaczona jest dla wszystkich miłośników pięknych i zadbanych paznokci.

Frezarki do manicure

Frezarki do paznokci profesjonalne

Frezarki do pedicure

Głowica do frezarki

Frezy

Frezarka to urządzenie, które pomaga podczas profesjonalnych zabiegów dłoni i stóp. Urządzenie to pomaga przy usuwaniu zrogowaceń skóry oraz przy naszykowaniu paznokci do dalszych czynności. Frezarki kosmetyczne posiadają końcówki, które przeznaczone są do konkretnych działań. Ze względu na różnoraki rodzaj każdy frez i kapturek ma inne przeznaczenie. Różnią się one kształtem i gradacją. Dzięki odpowiednim kształtom możesz usunąć skórki wokół paznokci, martwy naskórek i wyprofilować kształt paznokcia. Nakładki umożliwiają także szybsze usuwanie warstwy żelowej, akrylowej lub hybrydowej.

Frezy do frezarek

Frezy do frezarki do paznokci