Zobacz leksykon

D

Zobacz literkę E

Dezynfekcja

Nie trzeba nikomu przypominać o konieczności dezynfekcji w gabinecie kosmetycznym, natomiast w domu również wykonujemy drobne zabiegi i warto zadbać o ich czystość i bezpieczeństwo. Pamiętaj, że przed dezynfekcją rąk powinniśmy je najpierw umyć, a aplikowanego środka dezynfekcyjnego nie wycieramy – preparat musi odparować. Do dezynfekcji skóry, narzędzi i powierzchni przeznaczone są konkretne produkty. Dla ułatwienia występują one w różnych pojemnościach i formułach. Do dezynfekcji narzędzi służy także myjka ultradźwiękowa.

Płyn do mycia i dezynfekcji rąk Velodes 250 ml

Pianka do dezynfekcji narzędzi Viruton PRE 1 l

Koncentrator do dezynfekcji narzędzi Viruton EXT 5 l

Płyn do dezynfekcji powierzchni Velox TOP AF

Myjka ultradźwiękowa 0,6 l Papilio

Demakijaż

Kosmetyki do demakijażu Bielenda

Bielenda – z myślą o naturalnych składnikachZakup produktów kosmetycznych, w tym kosmetyków do demakijażu, był kiedyś prawdziwym wyzwaniem. Dojazd do drogerii, testowanie kosmetyków, dokonanie wyboru, aż w końcu zakup… Dziś kwestia ta jest tak prosta jak nigdy dotąd! Szczególnie że w ofercie naszego sklepu pojawiły się kosmetyki do demakijażu Bielenda do każdego rodzaju skóry. Znany i ceniony producent, któremu ufamy; marka, która od początku swojego istnienia jest wierna przekonaniu, że najbardziej kompleksową, a zarazem bezpieczną i przyjazną skórze pielęgnację zapewniają kosmetyki oparte na naturalnych składnikach aktywnych. Jako Outlet Kosmetyczny pragniemy wspierać to przekonanie i jednocześnie ułatwić zakup najlepszych produktów do demakijażu, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów.

Kosmetyki do demakijażu – Bielenda

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne kosmetyki do demakijażu takie jak płyny, toniki, żele i mleczka. To kosmetyki zarówno specjalistyczne – do wykorzystania w profesjonalnych salonach i gabinetach kosmetycznych – jak i kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji domowej. Jednym z najczęściej wybieranych produktów jest antybakteryjny tonik normalizujący, który przeznaczony jest zarówno do skóry normalnej, jak i szczególnie wrażliwej. Ogranicza świecenie się skóry, koi i łagodzi podrażnienia, zmniejsza rozwój bakterii. Jak wszystkie pozostałe dostępne w naszym sklepie kosmetyki do demakijażu Bielenda, posiada w pełni naturalny, bezpieczny skład, pozbawiony parabenów i innych szkodliwych substancji chemicznych.

Tonik, mleczko i woda satynowa od Bielendy

Jako firma, która od lat specjalizuje się w dostarczaniu naszym Klientom najlepszych, sprawdzonych kosmetyków do twarzy i ciała, nie mogliśmy przejść obojętnie obok kompletu kosmetyków satynowych. Satynowe kosmetyki do demakijażu Bielenda stanowią: tonik w żelu, mleczko na bazie oleju ze słodkich migdałów oraz różana woda satynowa. To niezawodne trio optymalnie regenerujących kosmetyków przeznaczonych do każdego rodzaju cery; delikatnie i skutecznie oczyszczają, a także przeciwdziałają starzeniu się skóry. To oryginalne kosmetyki spod szyldu Bielendy, o naturalnym składzie i z gwarancją certyfikacji.

Ultranawilżające kosmetyki do makijażu Bielenda

A może poszukujesz kosmetyków, które zapewnią Twojej suchej skórze ultranawilżenie? W takim razie szczerze polecamy tonik na bazie kwasu mlekowego oraz profesjonalny krem do demakijażu twarzy. Wspomniane ultranawilżające kosmetyki do demakijażu Bielenda powstały z myślą o cerze suchej i odwodnionej. Skutecznie usuwają makijaż i przygotowują skórę do specjalistycznych zabiegów, dlatego polecane są przede wszystkim profesjonalistom – do użytku w salonach i gabinetach kosmetycznych. Jeśli jednak potrzebujesz nawilżających kosmetyków wykorzystanych w pielęgnacji domowej – są one również dla Ciebie. A jeśli masz jakieś pytania dotyczące naszej oferty – serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Płyn dwufazowy do demakijażu 165 ml 51625

Mleczko do demakijażu antybakteryjne 300 ml 50055H

Płyn micelarny do demakijażu 300 ml

Krem do demakijażu twarzy ultranawilżający 500 ml