Zobacz leksykon

B

Zobacz literkę C

Brwi

Brwi stanowią oprawę naszych oczu, a także nadają charakter całej twarzy. Mogą dodać bardziej pogodnego wyrazu lub wręcz przeciwnie – nieprzyjaznego. Potrafią optycznie zmniejszyć nos lub unieść opadające kąciki oczu. Brwi nas definiują! Nie zapomnij o nadaniu im odpowiedniego kształtu!

Idealnym zabiegiem podkreślającym brwi jest henna. W ofercie outletu kosmetycznego Twój Motylek znajduje się henna żelowa oraz henna proszkowa, a także zestawy henny z niezbędnymi akcesoriami.

Henna żelowa RefectCil grafitowa

Zestawy do brwi

Balsam

Profesjonalne kosmetyki od Bielendy

Nie tylko w czasie domowej, ale także profesjonalnej – gabinetowej – pielęgnacji ciała, ciężko o przyjemniejsze doznania niż kontakt z jedwabiście miękkim balsamem, który bez wysiłku rozprowadza się po naszej skórze. Pozostawia wrażenie delikatności i relaksu, pobudzając zmysły aromatycznym zapachem. I właśnie to znajdziesz dziś w naszej bogatej ofercie kosmetyków pielęgnacyjnych do ciała od firmy Bielenda; nie tylko balsamy do ciała Bielenda, ale także pozostała linia kosmetyków znajdująca się na naszej wirtualnej półce to najlepsze z możliwych opcji, jeśli poszukujesz produktów przyjemnych, ale i o właściwościach regeneracyjno-nawilżających.

Balsamy do ciała – Bielenda

Podaruj swojemu ciału odrobinę luksusu – dzięki jednemu z profesjonalnych balsamów dostępnych w naszej ofercie. Wszystkie oferowane w naszym sklepie balsamy do ciała Bielenda zapewniają wyjątkowe doznania, odświeżając, witalizując i regenerując skórę. Obecnie znajdziesz u nas aromatyzujące balsamy do ciała, w tym – na przykład – balsam arbuzowy, balsam czekoladowy z L-karnityną czy popularny wśród naszych Klientów balsam łagodzący – przeznaczony do użytku po zabiegach kosmetycznych takich jak mezoterapia mikroigłowa (roller, dermapen) czy laseroterapia.

Naturalne balsamy Bielenda

Każdy z dostępnych w naszej ofercie balsamów do ciała od Bielendy odpowiada na wszystkie potrzeby skóry dzięki swoim w pełni naturalnym, odżywczym składnikom. Mistrzowska formuła pielęgnacyjna z witaminami E i aktywnymi substancjami takimi jak brazylijska Bio-Kofeina z Guarany czy Koenzym Q10 (zawarte chociażby w balsamie malinowym z bio-kofeiną) zapewniają zestresowanej, suchej skórze jedwabistą gładkość i zmniejszają objawy cellulitu. Dostępne w naszym sklepie balsamy do ciała Bielenda to preparaty bezpieczne i naturalne, honorowane i certyfikowane przez Dział Mikrobiologii, nadzorujący czystość mikrobiologiczną każdej partii produkcyjnej. Inwestując, otrzymujesz więc gwarancję jakości i bezpieczeństwa.

Balsamy od Bielendy

Jako dystrybutorzy od lat obserwujący trendy światowego rynku kosmetycznego, w których prym wiodą kosmetyki naturalne, pozbawione parabenów i innych szkodliwych substancji, pragniemy promować trend ten również na rynku polskim. Uważamy, że dostęp do niedrogich, a w pełni naturalnych produktów przeznaczonych zarówno dla profesjonalistów, jak i do pielęgnacji domowej powinien być maksymalnie ułatwiony. To dlatego w naszej ofercie znajdują się balsamy do ciała Bielenda i pozostałe wysokojakościowe produkty tej marki. Marki, której w pełni ufamy i wierzymy w ideę, jaką od lat promuje producent – ideę, że to właśnie kosmetyki oparte na naturalnych składnikach aktywnych stanowią najbardziej kompleksową, a zarazem bezpieczną pielęgnację. Jeśli więc poszukujesz takich produktów, zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą kosmetyków od Bielendy.

Balsam do ciała łagodzący 500 ml

Balsam do ciała malinowy z bio-kofeiną 500 ml

Balsam do ciała czekoladowy z L-karnityną 500 ml

Balsam do ciała arbuzowy 500 ml