Blog

Czas karnawału – szybkie zabiegi bankietowe

Spotkania z przyjaciółmi, wyjścia do klubów, aby szaleć na parkiecie – wszystko to sprawia, że chcesz się czuć wyjątkowo pięknie. Karnawał to czas wzmożonych spotkań, nie da się tego ukryć. Wybierasz odpowiednią kreację, dopasowaną do miejsca, w które się akurat udajesz. Dostosowujesz do okazji makijaż. No właśnie, żeby cera była promienna i sama w sobie wzbudzała zachwyt bez grubej warstwy podkładu i korektora warto pomyśleć o niej już dziś – kilkadziesiąt dni przed karnawałem. Salony kosmetyczne oferują szereg usług, które pomogą Ci w zachowaniu gładkiej cery. W tym np. ultradźwięki czy peeling kawitacyjny. A w przypadku pierwszej propozycji możesz również liczyć na wymodelowanie sylwetki. Zainteresowaliśmy Cię? Zapraszamy do lektury.

1. Zadbaj o skórę twarzy – jak uzyskać rozświetloną i gładką cerę?

Sposobów na promienną i wygładzoną skórę twarzy jest mnóstwo. Choć musisz mieć świadomość tego, że jedne mniej, drugie bardziej skuteczne. My chcemy zaprezentować Wam zabiegi i kosmetyki, które cieszą się ogromną popularnością. Również wśród profesjonalistów.

2. Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny, czyli zabieg polegający na oczyszczaniu skóry przy pomocy urządzenia, które wytwarza fale ultradźwiękowe. Jak to się odbywa? Skóra musi być do tego zabiegu wilgotna. Możesz użyć w tym celu soli fizjologicznej, wody termalnej lub płynu miceralnego. Na powierzchni skóry kropelki cieczy wytwarzają pęcherzyki z gazem. Następnie pękają one pod wpływem fal ultradźwiękowych. A to sprawia, że zniszczeniu ulega martwy naskórek. Ciekawe, prawda? Dzięki tak skutecznie oczyszczonej twarzy, kosmetyki których będziesz używać, lepiej się wchłoną. Co znaczy, że dadzą lepszy rezultat. W ofercie naszego sklepu znajdziesz urządzenia, zarówno przeznaczone do profesjonalnych salonów kosmetycznych, jak i do domowego użytku.

Czas zacząć przygotowywać się do karnawału. Skorzystaj z dostępnych w naszym sklepie urządzeń i kosmetyków aby mieć świetlistą i gładką cerę.

3. Ultradźwięki

Ultradźwięki, czyli kolejna z naszych propozycji. W zależności od Twoich potrzeb możesz skorzystać z kombajnów kosmetycznych, które idealnie sprawdzą się w salonie lub z pojedynczego urządzenia MINI CLASSIC ultradźwięki 6w1. Idealnie sprawdzi się ono w warunkach domowych. Jednak przejdźmy do tego, czym w ogóle są ultradźwięki. Są to niesłyszalne dla ludzkiego ucha dźwięki, które działają z częstotliwością milion razy na minutę. Jak już wspominaliśmy, zabieg ten pozwoli Ci zarówno na zmniejszenie zmarszczek, jak i na wymodelowanie sylwetki. Do karnawału został ponad miesiąc. Dlatego masz jeszcze czas, aby cieszyć się rezultatami. Wybierz po prostu czy wolisz wersję domową, czy zabieg u kosmetyczki.

Nowość. Sprawdź Schematy zabiegów kosmetycznych TUTAJ

4. Maski

Maski to kosmetyki, których nie należy stosować zazwyczaj więcej niż kilka razy w tygodniu. Trzeba to robić mądrze, w przeciwnym razie mogą zaszkodzić. Jednakże, gdy zapoznasz się z zaleceniami producenta i będziesz się ich trzymać, używanie maski może okazać się rewelacyjne w skutkach. Dostępne są maski z różnym działanie. Na przykład:

 • detoksykującym;
 • dotleniającym;
 • oczyszczającym;
 • nawilżającym;
 • chłodzącym;
 • napinającym;
 • wyciszającym.

Kosmetyki marki Bielenda i APIS przeznaczone są do użytku zarówno w profesjonalnym salonie kosmetycznym, jak i w domu. Do zalet stosowania tego rodzaju kosmetyków zaliczyć można (w zależności od wyboru rodzaju maseczki):

 • dokładne oczyszczenie twarzy i odblokowanie zapchanych porów;
 • pobudzenie krążenia krwi;
 • łatwe i szybkie w użyciu;
 • pozbycie się problemów skórnych;
 • relaks.

5. Zacznij przygotowania do karnawału już dziś

Przygotowania do karnawału czas zacząć. I nie chodzi nam tylko o planowanie tego, z kim i gdzie się wybierzesz. Warto w tym kontekście pomyśleć też o tym, jak przygotować na ten wytężony czas swoje ciało. Przedstawiliśmy Ci kilka zabiegów, na które warto się skusić. Zadbać o promienną i gładką cerę. Oraz o to, aby jeszcze lepiej czuć się w obcisłej sukience. Chcesz postawić na naturalny look? Zabiegi peelingu kawitacyjnego oraz ultradźwięki z pewnością Ci w tym pomogą. Podobnie jak maski do twarzy. Zaserwuj sobie kilka tygodni intensywnej troski o cerę.