...

PRESSOMASAŻ Z ELEKTROSTYMULACJĄ

Wyszczuplanie bez wysiłku!

 pressomasaż i elektrostymulacja

Każdy z nas marzy o smukłej sylwetce i jędrnej skórze ciała, dlatego zapewne wiele z nas jako postanowienie noworoczne wybrało zbilansowaną dietę albo postawiło na odpowiednią aktywność fizyczną. Nie wszyscy mają jednak tyle siły i zaparcia, żeby dotrwać w swoich obietnicach do końca roku. Dla tych, którzy mają w sobie małego lenia lub dla tych, co mają słabą kondycję zdrowotną mamy ciekawą alternatywę, która pozwoli uzyskać efekt jędrnej i dotlenionej skóry wolnej od cellulitu!

Co to jest pressomasaż i elektrostymulacja?

Pressomasaż, czyli masaż ciśnieniowy to innowacyjny, bezbolesny i skuteczny drenaż limfatyczny. Zabieg działa na zasadzie sekwencyjnego masażu uciskowego, podczas którego do specjalnie zaprojektowanego kombinezonu wpompowywane jest powietrze, które następnie jest wypuszczane, a ciśnienie jakie się w nim wytwarza działa na cały organizm.

Elektrostymulacja to przesyłanie łagodnych impulsów do mięśni, które zostają wzmocnione a skóra staje się bardziej zwarta i jędrna.pressomasaż

Co daje zabieg pressomasażu?

Zabieg pressomasażu przywraca prawidłowe funkcjonowanie układu limfatycznego i żylnego, co wpływa na usunięcie wszelkich obrzęków i opuchlizny. Ponadto drenaż ma działanie wyszczuplające, rewitalizujące i dotleniające tkanki. Przyspiesza także wymianę płynów w organizmie usprawniając tym samym transport substancji odżywczych oraz usuwanie zbędnych produktów przemiany materii i toksyn. Oczyszczony organizm jest gotowy na sprawne spalanie tłuszczu. Pressomasaż zmniejsza cellulit, wygładza i poprawia strukturę skóry. Ten skuteczny masaż antycellulitowy ma także działanie ujędrniające. Dodatkowo, w wyniku wchłonięcia się obrzęków uciskających obszary unerwione, jest zabiegiem przeciwbólowym i odprężającym.

Zabieg pressomasażu jest niezwykle relaksujący, wyciszający i odprężający, daje poczucie komfortu i lekkości. Po każdym zabiegu należy przyjmować zwiększone ilości wody, aby wspomóc oczyszczanie organizmu z toksyn.elektrostymulacja

Czy jest to zabieg skomplikowany dla kosmetologa?

Zabieg jest prosty i wykonywany w 100% przez odpowiednio dobrany program komputerowy dostosowany do potrzeb klienta. Można go wykonywać na górne lub dolne partie ciała a także kompleksowo na całe ciało.

W celu osiągnięcia zamierzonych efektów, zabieg należy wykonać w serii raz na miesiąc. Czas trwania takiego zabiegu to około 40 minut, które pozwalają kosmetologowi na przeprowadzenie dodatkowego zabiegu na twarz bądź zaopiekowanie się kolejnym klientem.

Wskazania

obrzęki limfatyczne

obrzęki żylne

cellulit

nadmiar tkanki tłuszczowej

nagromadzenie i zastój płynów

po zabiegu liposukcji

Przeciwskazania do zabiegu

ciąża i okres laktacji z wyjątkiem specjalnego programu dla kobiet ciężarnych

choroby nowotworowe

padaczka

guzki niewiadomego pochodzenia

choroby zakaźne

stany zapalne skóry

zaburzenia czucia

zakrzepowe zapalenie żył

żylaki

stany gorączkowe

choroby układu sercowo- naczyniowego