...

Vismara to włoska marka producenta mebli do wyposażenia salonów kosmetycznych i SPA. Produkty Vismara znane są i cenione za wysoką jakość oraz niezwykle oryginalny i unikatowy design. Szeroki asortyment pozwoli na urządzenie każdego, nawet najbardziej wymagającego ośrodka SPA. Vismara w swojej ofercie posiada wyjątkowe serie produktów, przeznaczonych dla salonów dbających o każdy szczegół wyposażenia.

Seria Andromeda – niezwykle nowoczesne, wielofunkcyjne stoły przeznaczone zarówno do masażu jak i do wszelkich zabiegów SPA na ciało i twarz. W zależności od modelu stoły Andromeda mogą być wyposażone w materac wodny, który daje doskonały relaks, koloroterapię wspomagającą działanie zabiegów; podgrzewania leżyska wprowadzające klienta w stan odprężenia, lub też mogą być wypełnione Himalajskimi kryształami solnymi. Wysokość stołów Andromeda regulowanajest za pomocą silników elektrycznych. Istnieje również możliwość wyboru stołu Andromeda, z regulowanym elektrycznie kątem nachylenia podparcia, siedziska i podnóżka pozwalającego dopasować pozycję do indywidualnych potrzeb. Dzięki swej wszechstronności Seria Andromeda znajdzie zastosowanie zarówno w salonach piękności jak i w ośrodkach SPA, centrach relaksu i odnowy biologicznej. Wszystkie stoły Andromeda dostępne są w kolorze wenge lub białym lakierowanym.

Relax Mover

Andromeda Salt Mover

Panele świetlnesą idealnym elementem do stworzenia niezwykłego charakteru każdego wnętrza. Panele można zamocować zarówno na ścianach jak i do stropu. Pokryte specjalną powłoką umożliwiają podświetlenie energooszczędnym źródłem LED, a  ponadto  możliwość wyboru solnych paneli świetlnych, które poza podświetleniem pokryte są także Himalajską solą o leczniczych właściwościach. Sterowane za pomocą pilota z dotykowym wyświetlaczem dają możliwość stworzenia niezliczonej gamy kolorów. Są idealnym rozwiązaniem gabinetów koloroterapii. Panele świetlne i panele solne dostępne są w obramowaniu typu wenge oraz białym lakierowanym. Dzięki nim można wzmocnić działanie zabiegów kosmetycznych i SPA oraz stworzyć unikalne  miejsca relaksu i odprężenia.

iSalt

Linia Islandto nowoczesne fotele podologiczne dające komfort dzięki swojej wszechstronności i ze szczególną starannością dobranym detalom. Do wyboru pozostają dwa modele foteli o zróżnicowanych gabarytach tak, aby móc dopasować odpowiedni model do wielkości gabinetu. Wykonane ze skórki z ruchomym i regulowanym siedziskiem dają komfort pracy jak i wygodę klienta.  Praktyczny podnóżek z regulacją wysokości pozwala na dostosowanie pola zabiegowego każdej kosmetyczce. W modelu pierwszym zastosowano misę do pedicure z koloroterapią i jacuzzi. Drugi model zaś jest nieco mniejszy i posiada ruchomą misę ułatwiającą napełnianie i wymianę wody. W podłokietnikach natomiast umieszczono demontowane miseczki do manicure umożliwiające wykonanie dwóch zabiegów jednocześnie.

Long Island

Mini Island

Vismara umożliwia nam również stworzenie zabiegów SPA nawet w niewielkich pomieszczeniach. Możemy to uzyskać między innymi dzięki Łóżkom  Termalnym - przeznaczonym do zabiegów wodnych. Stworzone z wielowarstwowego drewna Ocume z profilowanym materacem wyposażone są w lampę do koloroterapii, przenośny tunel włókninowy i poduszkę. Podłączenie wody i prysznica dają możliwość stworzenia delikatnej mgiełki. Dzięki opcji wytwarzania pary i możliwości sterowania temperatury w łatwy sposób można stworzyć relaksujące zabiegi termalne SPA. Stworzone specjalnie do kąpieli parowych, mezoterapii, kąpieli błotnych i aromaterapii. Idealnym dopełnieniem naszego małego  SPA będzie Shirodhara Emotions służąca do zabiegów z wykorzystaniem olejów. Wykonana jest z wielowarstwowego drewna na mobilnej podstawie umożliwiającej łatwe przemieszczanie. Zawieszona ceramiczna misa z lejkiem wykonanym z brązu pozwala na regulowany przepływ olejów. W komplecie znajduje się specjalny drewniany zagłówek odprowadzający oleje do ceramicznego naczynia.

Thermal

Vismara w swoje ofercie posiada pełną ofertę produktów przeznaczonych do zabiegów manicure jakim jest zestaw Nail Brio. Jest to kompletny, modułowy system, który umożliwia różną konfigurację i stworzenie najbardziej odpowiedniego miejsca pracy w strefie nails. KARMA to meble kosmetyczne wykonane z wodoodpornej brzozy fińskiej. Wśród nich pięknie zaprojektowane półki ścienne, stoliki kosmetyczne na kółkach jezdnych oraz szafki i łóżka do masażu. Całość wykonana w jednym pięknym stylu. Całości dopełnia seria QUADRA – są to niepowtarzalnych kształtów, w rozmaitej kolorystyce recepcje, które nadadzą każdemu wnętrzu niezwykłego, eleganckiego wyglądu.

Wybór produktów Vismara pozwoli doświadczyć wielu pozytywnych odczuć, różnych smaków i cieszyć się przyjazną atmosferą skomponowanych wnętrz zapewniając przy tym wygodę klienta i możliwość wykonania orientalnych i niezwykle przyjemnych zabiegów.

Recepcja