Blog

Kuferek do przechowywania kosmetyków – na to warto zwrócić uwagę przed zakupem

Zdecydowałaś się na zakup kuferka kosmetycznego, ponieważ jesteś profesjonalną makijażystką? Czy dlatego, że wybierasz się w podróż i wszystko chcesz mieć pod ręką? A może dlatego, że chcesz w końcu zaprowadzić porządek w domu? Niezależnie od tego, która odpowiedź będzie prawidłowa, zakup kuferka kosmetycznego będzie doskonałym rozwiązaniem. Jest to przedmiot, który w dużym stopniu ułatwi Ci codzienne czynności związane z makijażem. Kuferki kosmetyczne to produkty, które pomagają w zachowaniu porządku w kosmetykach. Dzięki nim masz możliwość na posegregowanie i poukładanie nie tylko lakierów do paznokci, ale również kremów, pomadek i błyszczyków. A także cieni do powiek, pudrów, kredek do brwi oraz gąbeczek i pędzli.

1. Wymiary kuferka, a Twoje potrzeby

Porozglądaj się po domu i pozbieraj wszystkie kosmetyki, jakie masz. Poukładaj je w jednym miejscu i patrząc na nie, zastanów się jakiej wielkości kuferka potrzebujesz. Dostępny w naszej ofercie kuferek kosmetyczny super mały czarny wystarczy na przechowywanie kosmetyków, których używasz niemal zawsze. Jeśli natomiast planujesz profesjonalne wyjazdy do Klientek, to zachęcamy Cię do zakupu dużego kufra. Na przykład takiego w zestawie z lampą UV LED. Nawet jeśli na początku nie zapełnisz wszystkich przegródek, to uwierz nam, szybko się to zmieni.

Masz za dużo kosmetyków? Nie, to niemożliwe. Po prostu wymień kosmetyczkę, na kuferek kosmetyczny. Najlepsze modele znajdziesz w naszym sklepie.

2. Sprawdź, w co kuferek został wyposażony

Wyposażenie kuferka zależy od tego, w jakim celu go kupiłaś i jakie kosmetyki zamierzasz w nim przechowywać. Jednym z produktów, jakie znajdziesz w naszej ofercie, jest kuferek stanowisko do makijażu. Jest to komplet, który składa się z walizki wyposażonej w:

  • 4 kółka do zamontowania,
  • 4 nogi, pojemniki z półkami,
  • 6 lamp LED,
  • lusterko.

Propozycja idealna dla mobilnej wizażystki i kosmetyczki. Jeśli zawodowo robisz manicure i pedicure, to możesz skorzystać z zestawu, który dla Ciebie przygotowaliśmy. Wraz z kuferkiem znajdziesz tam lampę, frezarkę oraz pochłaniacz. Idealna propozycja dla początkujących. Zastanawiając się nad wyborem odpowiedniego kuferka kosmetycznego, sprawdź też ilość przegródek. Będzie to miało ogromne znaczenie. Zwłaszcza w kwestii wygodnego znajdowania kosmetyków.

3. Kuferek kosmetyczny – niezbędny do okiełznania bałaganu w kosmetykach

Kuferek kosmetyczny pozwala Ci na zaprowadzenie porządku w kosmetykach. Dzięki niemu będziesz mogła zapomnieć o rozsypanych cieniach do powiek, zgubionej pęsecie czy zakurzonej gąbce do makijażu. Nie próbuj na siłę upychać kosmetyków w małej kosmetyczce. Nie dość, że część z nich może Ci się przez to uszkodzić, to jeszcze i tak szukając czegoś, będziesz musiała wyrzucić wszystko, co się tam znajduje. Szybko i bez problemu możesz sobie z tym poradzić. Wystarczy, że zdecydujesz się na zakup kuferka kosmetycznego. Szeroki wybór najlepszych jakościowo kuferków znajdziesz w naszym sklepie.