Blog

Stoły do masażu – jaki wybrać decydując się na zakup

Chcąc wyposażyć swój gabinet masażu lub salon SPA przejrzałeś setki ogłoszeń, w których reklamowane były stoły do masażu. Nie da się ukryć, że na rynku istnieje wiele ofert. Produkty, które są Ci oferowane, różnią się od siebie pod wieloma względami. Często nie wiesz, na co konkretnie zwracać uwagę, bo w końcu gubisz się w natłoku informacji. Duży wybór wbrew pozorom wcale nie pomaga. To dlatego postanowiliśmy Ci pomóc. W tym artykule dowiesz się, jak wybrać najlepszy stół do masażu. A przy okazji poznasz produkty renomowanych marek, które możemy Ci polecić.

Spis treści:

  1. Od czego zależy wybór stołu do masażu?
  2. Jaki stół do masażu wybrać?
  3. Stoły do masażu mobilne i stacjonarne

1. Od czego zależy wybór stołu do masażu?

Stół do masażu jest jednym z najważniejszych narzędzi pracy masażysty. Właśnie dlatego musi on spełniać wszystkie jego potrzeby. Wszak to on będzie przez kilka lub nawet kilkanaście godzin dziennie stał i wykonywał swoją pracę. Warto więc, aby maksymalnie ułatwiał mu pracę. Przed wyborem najlepszego dla siebie produktu pamiętaj, aby określić swoje oczekiwania i wymagania. Każdy stół, jaki znajdziesz na rynku, posiada zarówno wady, jak i zalety. Jednak weź pod uwagę to, że co dla innego masażysty może być wadą, dla Ciebie może okazać się zaletą. Dlatego zapytaj samego siebie, czego tak naprawdę potrzebujesz.

Stoły do masażu, których nie powstydziłyby się najlepsze salony SPA. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz produkt, który będzie w 100% spełniał Twoje oczekiwania.

2. Jaki stół do masażu wybrać?

Stoisz właśnie przed decyzją dotyczącą zakupu stołu do masażu? Jest kilka ważnych aspektów, które dobrze byłoby wziąć pod uwagę w takiej sytuacji. Mówimy np. o Twoim poziomie zaawansowania. Wiadomo, że im bardziej zaawansowany poziom, tym oczekiwania i wymagania są większe. Prawda jest taka, że w przypadku, jeśli masaż to Twoje hobby możesz skusić się na wybór tańszego i mniej wymagającego modelu. Jak np.:

Jeśli natomiast wiesz, że inwestycja się szybko zwróci, ponieważ jesteś profesjonalnym masażystą, który dziennie obsługuje wielu Klientów, powinieneś wybrać jedną z profesjonalnych ofert. Wśród nich znajdziesz np.:

Pamiętaj, że to akcesorium jest poza Twoimi umiejętnościami oraz techniką podstawowym narzędziem Twojej pracy.

3. Stoły do masażu mobilne i stacjonarne

Wieloletnie doświadczenie w branży beauty sprawiło, że w swojej ofercie posiadamy zarówno mobilne stoły do masażu, jak i stacjonarne stoły. W przypadku tego pierwszego rodzaju warto przyjrzeć się wadze stołu. I tak np. stół rehabilitacyjny do masażu Eco Basic 2 szerokość 70 waży zaledwie 25 kg. Dodatkowo stół jest wyposażony w pasek umożliwiający wygodne przenoszenie. Tego rodzaju produkty przeznaczone są do masażu klasycznego i sportowego. Doskonale sprawdzą się też w przypadku technik manualnych. Jeśli natomiast Klientów przyjmujesz w swoim gabinecie, warto skusić się na wersję stacjonarną. Nie musisz w tej sytuacji zwracać uwagi na wagę. Jednak jest coś, co warto mocno podkreślić, czyli regulacja wysokości stołu. Istotne jest to bardzo w sytuacji, gdy ze stołu korzystać będzie więcej niż jeden masażysta. Jest to bardzo ważne, ponieważ zależy od tego ich zdrowie, a także jakość wykonywanych masaży.