Blog

Mobilny kuferek dla mobilnej kosmetyczki – jaki będzie najlepszy?

Dostosowywanie się do potrzeb Klientów jest jedną z konieczności dzisiejszego świata. Dlatego też rzadko, kiedy kosmetyczki mogą pozwolić sobie wyłącznie na obsługę Klientek w salonie. Często dojeżdżają pod wskazany adres i tam malują Klientkę. Jak w takiej sytuacji zabrać ze sobą wszystkie niezbędne do makijażu kosmetyki? Albo, w co wsadzić dziesiątki lakierów, topów, baz, pilniczków i lampę UV LED? Odpowiedź jest prosta. Najlepszym rozwiązaniem jest kuferek kosmetyczny. Podpowiadamy ci, który będzie najlepszy dla mobilnej kosmetyczki.

1. Kuferek dla mobilnej kosmetyczki – Twoje must have na wyjazdy

Jasne, jasne bez samochodu nie dojedziesz na makijaż, ale z drugiej strony bez kosmetyków nawet jak zajedziesz, to niewiele zrobisz. Z tego też powodu uważamy, że najważniejszym elementem wyposażenia każdej mobilnej kosmetyczki jest odpowiednio dobrany kuferek kosmetyczny. Na co powinnaś zwracać uwagę, przy jego wyborze?

  • Wielkość – w zależności od ilości kosmetyków, jakie zabierasz ze sobą, na wyjazdy do Klientek musisz dobrać odpowiedni rozmiar kufra. Wśród akcesoriów i kosmetyków, jakie powinny znaleźć miejsce w kufrze, z pewnością są podkłady, pudry, tusze do rzęs, pomadki, błyszczyki, róże, bronzery, lakiery do paznokci, pędzle i gąbeczki. Miejsce powinno być także na kremy oraz lampę UV. Nawet jeśli masz na razie mało kosmetyków, to polecamy wybór większego kufra. Nie będziesz musiała wymieniać go za kilka miesięcy.
  • Materiał wykonania – pamiętaj, że wszystko, co przywozisz ze sobą do Klienta, świadczy o Twoim profesjonalizmie. Dlatego warto wybierać akcesoria, które mogą poszczycić się doskonałą jakością wykonania. Wysokogatunkowe materiały, to gwarancja solidności i wytrwałości. Nasze propozycje dodatkowo wyróżniają się oryginalnością i doskonałym wykończeniem.
  • Mobilność – dźwiganie dużej ilości kosmetyków, w solidnym kufrze może negatywnie wpływać na Twój kręgosłup. Nie warto ryzykować. Dlatego większość znajdujących się w naszej ofercie produktów posiada wygodny uchwyt oraz kółka.

Kuferek idealny dla mobilnej kosmetyczki. Zachowaj pełen profesjonalizm i wybierz produkt, który ułatwi Ci pracę.

2. Wybierz kuferek dostosowany do rodzaju Twojej pracy

Szeroki wybór kuferków kosmetycznych znajdziesz w naszej ofercie. Dzięki temu możesz wręcz idealnie dopasować model, do rodzaju pracy, jaki wykonujesz. Jeśli nie zajmujesz się tylko makijażem, ale np. również charakteryzacją to zdecydowanie powinnaś postawić na rozbudowany kufer. Taki, który posiada dużą liczbę przegródek. Jeśli natomiast głównie wykonujesz makijaże, możesz pozostać przy wyborze kuferka kosmetycznego profesjonalnego, takiego jak np. kuferek kosmetyczny 2 poziomy srebrny.

3. Dobra organizacja podstawą porządku

Oprócz tego, jaki kuferek wybierzesz, znaczenie w zachowaniu porządku ma też Twoje organizacja i umiejętność zdyscyplinowania się. I tak np. postaraj się, aby kosmetyki, których używasz najczęściej, znajdowały się w miejscu, do którego masz nieograniczony dostęp. Nie da się ukryć, że schemat układania kosmetyków jest wyjątkowo ważny. Dlatego np. na drugi planie umieść akcesoria do nakładania kosmetyków, np. gąbeczki, pędzle, itp.

Zakup kuferka przez mobilną kosmetyczkę jest wręcz niezbędny. Dlatego przejrzyj naszą ofertę. Znajdziesz w niej wszystko, czego potrzebujesz. A nawet więcej.