Blog

Mobilny kuferek dla mobilnego fryzjera – czy istnieją na świecie ideały?

Klienci przyzwyczajeni zostali do tego, że spełnia się ich oczekiwania. Dlatego właśnie fryzjerzy, wychodząc naprzeciw tym wymaganiom, stali się nie tylko bardziej otwarci na nowości, ale również mobilni. Dojazd do Klienta jest w dzisiejszych czasach standardem. Jednak przy takich wyjazdowych sesjach pojawia się problem. W co spakować cały sprzęt. Przecież nie wystarczy wrzucenie do torebki szczotki do włosów i lakieru. Na wizytę domową fryzjerzy muszą zabrać znaczną część kosmetyków i akcesoriów. Dlatego właśnie polecamy zaopatrzyć się w kuferek kosmetyczny. Dzięki takiemu rozwiązaniu bez trudu weźmiesz ze sobą wszystko, czego potrzebujesz. W dodatku będzie to poukładane i posegregowane. Ofert znajdziesz dużo. Chętnie pomożemy Ci w wyborze tego jedynego kuferka.

1. Kuferki kosmetyczne dla mobilnego fryzjera – jak wybrać idealny model?

Na co powinno się zwrócić uwagę przy wyborze kuferka kosmetycznego oprócz wielkości? Zdecydowanie na ilość przegródek. Nie da się ukryć, że ma to związek z wielkością. Niemniej jednak im ich więcej, tym zdecydowanie lepiej. Dlatego warto przyjrzeć się dokładnie znajdującym się w naszej ofercie kuferkom kosmetycznym. Wśród produktów, które polecamy, znajdziesz m.in.:

  • kuferek kosmetyczny duży super black – jest to produkt, który został wewnątrz wyściełany przyjemnym w dotyku, miękkim materiałem. Wykonany z wysokiej jakości materiałów. Perfekcyjnie wykończony. W zestawie z kluczykami do zamknięcia i paskiem na ramię do przenoszenia;
  • kuferek kosmetyczny XXL duży 3 poziomy w kolorze czarnym, srebrnym lub różowym – profesjonalny sprzęt o wymiarach 35x41x25 cm. Wyróżniający się ciekawym designem i starannym wykończeniem. Wnętrze doskonale wykończone.

Dostępne są również mniejsze kuferki kosmetyczne. Jednak to, który z prezentowanych modeli wybierzesz, zależy od Ciebie. Jesteś osobą, której wystarczą jedynie najważniejsze akcesoria i narzędzia? Wybierz mniejszą wersję jak np. kuferek kosmetyczny mały super black. Jeśli natomiast nie wyobrażasz sobie obsługi klienta bez dodatkowych akcesoriów, kosmetyków i farb to skorzystaj z wyżej przedstawionych kuferków XXL.

Spakuj cały sprzęt i rusz podbijać świat. Nie bój się eksperymentować, dlatego wybierz oryginalny design kufra. Co powiesz na różowy look?

2. Co jeszcze ma znaczenie przy wyborze kuferka kosmetycznego dla mobilnej fryzjerki?

Kolejną rzeczą, na którą powinno się zwracać uwagę, jest to, czy kuferek posiada wygodny uchwyt oraz kółka. Ma to największe znaczenie zwłaszcza w sytuacji, gdy wybierasz większy model i nosisz w nim ciężkie rzeczy. Dodatkowe obciążanie kręgosłupa nie jest dobrym rozwiązaniem. Zwłaszcza że cały dzień albo siedzisz za kierownicą auta, albo stoisz na nogach obsługując Klientów
Ostatnim aspektem, na który zwracać powinno się uwagę, jest design. Choć nie ma aż takiego znaczenia, jak jakość usług czy kosmetyków to pamiętaj, że dopełnia całości. Dlatego zwróć uwagę na to, żeby był perfekcyjnie wykończony, elegancki i solidny.