Blog

Infuzja tlenowa – poznaj wszystkie jej tajniki

Z racji tego, że infuzja tlenowa jest jednym z najpopularniejszych zabiegów gwiazd Hollywood, możliwe że gdzieś już o niej słyszeliście. Jednak, aby przybliżyć Wam ten proces jeszcze lepiej, postanowiliśmy przygotować krótki wpis. Objaśniamy czym jest infuzja tlenowa, dlaczego warto zdecydować się na tego rodzaju zabieg i przy pomocy jakich urządzeń jest wykonywany. Już na wstępnie powiemy, że infuzja tlenowa to wtłaczanie aktywnego tlenu wraz z substancjami aktywnymi do głębokich warstw skóry. Żeby dowiedzieć się więcej, zapraszamy do lektury.

Wyposażenie salonu kosmetycznego bez urządzeń do infuzji tlenowej?

Wspomnieliśmy już, czym jest infuzja tlenowa. Teraz przyszedł czas na to, aby powiedzieć kilka słów o jej działaniu. Mianowicie, przede wszystkim warto wspomnieć, że efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Skóra jest jędrna, elastyczna, promienna i gładka, dzięki czemu wygląda młodziej.

Z uwagi na tak szerokie działanie oraz wysoką skuteczność w osiąganiu zdrowej, nawilżonej i dotlenionej skóry warto, abyście poważanie zastanowił się nad inwestycją w urządzenie Elite Base Lin. Jest to sprzęt, który uzupełniając wyposażanie salonu kosmetycznego mógłby sprawić, że więcej Klientek lub Klientów odwiedziłoby Wasz punkt.

Infuzja tlenowa urządzenia, które pomogą zadbać o kondycję skóry

Zabieg przeprowadzany jest przy pomocy specjalnego sprzętu, np.: Infuzja tlenowa Elite Base Line. Urządzenia z tej serii to profesjonalne sprzęty wyprodukowane przez włoską firmę Overilne z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa. W zależności od potrzeb skóry, składniki aktywne zawarte w ampułkach mogą się różnić, a co za tym idzie, będą w inny sposób oddziaływały na skórę. I tak na przykład tripeptyd zawarty w ampułkach przeznaczonych do infuzji tlenowej sprawi, że poprawi się koloryt skór, stanie się ona jędrniejsza, a przy okazji złagodzi widoczne stany zapalne. Jakie działanie ma tlen w tym wypadku? Przede wszystkim, odżywcze i tonizujące oraz antybakteryjne. Pobudza on oddychanie skóry na poziomie komórkowym dając efekt jędrniejszej, zdrowszej i świetlistej cery.

Infuzja tlenowa to zabieg, którego nie może zabraknąć w gabinecie kosmetycznym.

Sprzęt kosmetyczny, który doskonale nadaje się do pielęgnacji każdego rodzaju skóry

Jeżeli chcecie wiedzieć, jak wygląda zabieg, spieszymy z wyjaśnieniami. Pierwszym etapem jest rozprowadzenie zawartości wybranej ampułki na twarzy, w miejscach, w których przeprowadzany będzie zabieg. Następnie wykonany jest w ściśle określony sposób masaż tlenowy przy pomocy specjalistycznego urządzenia. Dlatego, jeżeli chcesz wprowadzić do swojej oferty zabieg, który doskonale nadaje się do każdego rodzaju skóry, skorzystaj z naszych propozycji na sprzęt kosmetyczny.

Na koniec chcemy jeszcze pokrótce przedstawić, w jakich problemach z cerą wspomniany wyżej zabieg, może pomóc:

  • zmęczona i zwiotczała skóra pozbawiona blasku,
  • przebarwienia na skórze,
  • trądzik różowaty,
  • skóra sucha, odwodniona

Szybkie efekty, na jakie możesz liczyć po zabiegu:

  • lepsze ukrwienie skóry,
  • młodszy wygląd i dotlenienie skóry,
  • wygładzenie zmarszczek.