Blog

Lampy UV

Paznokcie można stylizować na wiele różnych sposobów. Najchętniej wybieraną i najczęściej stosowaną metodą jest manicure hybrydowy oraz przedłużanie paznokci żelem. Zarówno do wykonania manicure hybrydowego jak i przedłużenia paznokci metoda żelową niezbędne jest posiadanie lampy UV. Na rynku jest duży wybór lamp zbliżonych parametrami do siebie, a różniących się wyglądem.

Lampa UV z włącznikiem czasowym

Lampa UV 36 W z włącznikiem czasowym jest prosta w użyciu i w zupełności wystarczająca do wykonywania zabiegów stylizacji paznokci. Posiada łatwą regulację czasu pracy i wyłącza się automatycznie. Na panelu sterowania znajdującym się z tyłu lampy można wybrać ustawienie czasu na 120s, 180s oraz pracę ciągłą. Lampa posiada wysuwany tunel dzięki czemu łatwiej jest wykonać stylizację paznokci stóp. Lampa UV świetnie sprawdzi się w gabinecie kosmetycznym i stylizacji paznokci.

Inną lampą do utwardzania lakierów hybrydowych i żeli jest nowoczesna lampa Pro Nails Sopolish

Jest to lampa, która zamiast zwykłych świetlówek UV wyposażona została w lampy UV LED. Jest to rozwiązanie pozwalające na bardzo szybkie utwardzanie żeli i lakierów hybrydowych przeznaczonych do lampa UV LED. Czas utwardzania wynosi 30s lub 60s. Lampa jest niewielkich rozmiarów może więc być stosowana przez mobilne stylistki, ale również idealnie nadaje się do stacjonarnych gabinetów stylizacji.

Lampa UV LED mobilna

Bardzo mała, prosta w obsłudze lampa UV LED. Wyposażona w świetlówki LED przeznaczona jest do utwardzania żeli i lakierów hybrydowych LED. Posiada dwa czasy pracy 10s oraz 60s.Lampa jest bardzo lekka i idealnie sprawdzi się w gabinetach mobilnych.