Blog

Kosmetyki Apis – Opinie

Kosmetyki profesjonalne Apis to szeroka gama wysokiej jakości produktów od lat stosowanych w gabinetach i salonach kosmetycznych. Kosmetyki Apis cieszą się coraz większą rzeszą zadowolonych klientów. Produkty są tworzone na bazie naturalnych składników dzięki czemu minimalizuje się ryzyko wystąpienia alergii czy podrażnień.

Kosmetyki Apis z serii profesjonalnej zaczęłam stosować w swoim gabinecie już 2 lata temu. Na początku byłam dość sceptycznie nastawiona, ale po zapoznaniu się ze składem poszczególnych produktów postanowiłam wypróbować najpierw jedną serię. Obecnie rozszerzyłam gamę produktów dzięki czemu mogę wykonywać zabiegi dla szerszej grupy klientek i z różnymi problemami z jakimi się borykają. Kosmetyki Apis są to kosmetyki naturalne, nie uczulają, nie podrażniają i dają wspaniałe efekty. Cena samych produktów jest bardzo przystępna zwłaszcza w stosunku do jakości kosmetyków.

Salon kosmetyczny Wrocław

 

Stosuję kosmetyki Apis dopiero od niedawna, ale jestem bardzo zadowolona z tego wyboru. Przede wszystkim klientki chwalą sobie serię ekstremalnie nawilżającą z gruszką. Kosmetyki mają lekką konsystencję, świetnie sprawdzają się nawet przy skórze bardzo odwodnionej i mają piękną nutę zapachową co wbrew pozorom tez jest bardzo ważne. Klientki chętnie kupują kosmetyki profesjonalne Apis w wersji do użytku domowego. Dzięki temu mogą kontynuować pielęgnację w domu.

Gabinet kosmetyczny Częstochowa

 

Miałam okazję wypróbować kosmetyki Apis z serii detalicznej. Najbardziej spodobał mi się żel pod prysznic arbuzowy oraz masło do ciała z masłem karite. Żel arbuzowy jest delikatny i nie zostawia uczucia ściągniętej skóry po kąpieli. Natomiast masło do ciała bardzo dobrze pielęgnuje skórę, dzięki czemu już po dwóch dniach od zastosowania zauważyć można znaczącą poprawę jeśli chodzi o nawilżenie.

Anna Zabłocka Wronki

 

Ja w swoim salonie stosuję kosmetyki Apis już od bardzo dawna. Mają bardzo bogate składy jeśli chodzi o substancje aktywne. Świetnie działają i co ważne ich cena jest stosunkowo niska. Bardzo istotne jest również to, że Apis wypuszcza co jakiś czas nowe serie kosmetyków stosując w nich inne składy: jagody goji, acai czy wyciągi z warzyw. Każda seria z kosmetyków profesjonalnych przeznaczona jest dla innego rodzaju skóry. Produkty są zróżnicowane pod względem składu i konsystencji. Ja jestem bardzo zadowolona z kosmetyków Apis, a moje klientki chwalą je przede wszystkim za skuteczność.

Salon urody Warszawa

Zapoznaj się z całą ofertą Kosmetyków profesjonalnych Apis.