Koszyk

(Pusty)

Wartość: 0,00 zł

Do darmowej dostawy brakuje 300.00 zł

Fotele kosmetyczne

Wygodny i ekskluzywny fotel kosmetyczny to komfort dla klienta i kosmetyczki. Fotel kosmetyczny to podstawowy element wyposażenia każdego gabinetu kosmetycznego. Powinien być wygodny dla klienta łatwy w obsłudze i wygodny dla kosmetyczki. Spośród foteli kosmetycznych wyróżnia się fotel hydrauliczny, fotel manualny i fotel elektryczny. Fotele specjalne do pedicure i fotele kosmetyczne przeznaczone zarówno do zabiegów kosmetycznych jak i do masażu. Fotele hydrauliczne to fotele kosmetyczne, których wysokość regulowana jest za pomocą podnośnika gazowego. Fotele manualne regulowane są ręcznie a ich wysokość pozostaje bez zmian. Przedstawicielem fotela manualnego jest fotel z kuwetami. Specjalne pojemniki umocowane pod siedziskiem pozwalają na umieszczenie niezbędnych akcesoriów bez konieczności odchodzenia od fotela przez kosmetyczkę. Kolejną grupą są fotele elektryczne posiadające  kilka silników elektrycznych pozwalających zmieniać zarówno wysokość jak pozostałe elementy fotela: oparcie, podnóżki i kołyska. Szeroki wybór foteli kosmetycznych jaki oferuje hurtownia kosmetyczna Cosnet daje szansę na znalezienie najbardziej odpowiedniego fotela kosmetycznego dla swoich potrzeb.

Wstecz
Ustaw kierunek malejący

Polecamy

Wybieramy idealny fotel podologiczny

Fotel – najważniejszy element wyposażenia gabinetu podologicznego. Musi jednocześnie zapewnić komfort i wygodę pacjentowi oraz ułatwiać pracę podologa. Jak wybrać model, który spełni nasze oczekiwania i sprawdzi się w pracy? 


Łóżko New Relax

Łóżko New Relax posiada wbudowaną lampę do koloroterapii, która dzięki emitowaniu różnych kolorów wprowadza w stan relaksu i wyciszenia. Urządzenie umożliwia statyczne ustawienie kolorów lub wybór jednej z wielu zaprogramowanych sekwencji kolorystycznych. Kolejną funkcją jaką zawiera łóżko New Relax jest funkcja mglistego deszczu. Podczas zabiegu małe spadające kropelki wody dają uczucie ożywiającego relaksu. Funkcja ta możliwa jest dzięki przenośnemu, opartemu na stalowej konstrukcji tunelu.


Fotele elektryczne

Eleganckie, wykończone drewnianymi elementami podłokietniki łatwo się podnoszą i demontują. Regulowany podgłówek z otworem sprawia, że w szybki i prosty sposób można dobrać odpowiednią wygodną dla klienta pozycję. Fotel kosmetyczny elektryczny LUX 5 wykonany jest z ekologicznej skóry, łatwej w utrzymaniu czystości i higienie. Stabilna podstawa oraz wykonanie siedziska dają poczucie komfortu i bezpieczeństwa


Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij