Urządzenie 7w1 Elite Total Body

Kod produktu: CN04592

Dostępność: Zapytaj o dostępność

128 900,00 zł
Oblicz leasing
Urządzenie 7w1 Elite Total Body

Masz pytanie? Zadzwoń do nas!
Tel. 71 712 03 03


Opis produktu
Szczegóły

Urządzenie Elite Total Body RF, Masaż Endodermiczny, Koloroterapia, Laser LLLT, Ultradźwięki, Elektroporacja, Elektrolipoliza

• Endermologia to rodzaj masażu mechanicznego (podciśnieniowego), podczas którego specjalne głowice rolują skórę do wewnątrz i na zewnątrz, pobudzając głębokie warstwy skóry. Dzięki zastosowanej technologii, urządzenie sprawdza się w zabiegach zwalczania cellulitu, tkanki tłuszczowej oraz pomaga pozbyć się nadmiaru wody w organizmie. Ma również zastosowanie w zabiegach modelujących sylwetkę,  wyszczuplających, ujędrniających ciało oraz jako drenaż limfatyczny.

• LLLT (zimne światło lasera) generuje fotostymulację, wpływa na tonizację i przebudowę tkanki, dzięki tej metodzie wzmacnia się efekt całościowego zabiegu. Lipolityczne działanie lasera pomaga bezpośrednio wpłynąć na błonę komórkową sprzyjając wymianie i uwalnianiu tłuszczy z komórki tłuszczowej.

• Fala radiowa stymuluje zarówno tkanki powierzchowne jak i głębsze warstwy skóry, przez co poprawia ich dotlenienie, odżywienie oraz mikrocyrkulację. Wzrost temperatury spowodowany poprzez działanie fal radiowych aktywuje fibroblasty, co w konsekwencji prowadzi do produkcji kolagenu i elastyny. Dzięki temu, zwiększa się gęstość, elastyczność i napięcie skóry. Innym bardzo ważnym efektem działania Fal Radiowych jest oddziaływanie na komórki tłuszczowe. W szczególności efekt lipolizy oddziałujący na adipocyty doprowadza do usunięcia kwasów tłuszczowych z rozbitych trójglicerydów i wydalenia ich prosto do krwi i obiegu limfatycznego. Następuje usunięcie toksyn, poprawienie krążenia krwi oraz wzmocnienie metabolizmu komórkowego.

• Koloroterapia w zależności od zastosowanej długości fali, wpływa na poprawę elastyczności skóry, zmniejsza stany zapalne, działa kojąco i łagodząco, niweluje napięcie skóry oraz wzmacnia działanie innych zabiegów kosmetycznych. Stymulacja światłem LED jest bezpieczna i skuteczna, nie rozgrzewa skóry, nie powoduje bólu, a pacjent od razu po zabiegu może wrócić do aktywnego trybu życia.

• Liposukcja Ultradźwiękowa wykorzystuje fale ultradźwiękowe o niskiej częstotliwości, które wpływają na powstanie zjawiska kawitacji. Wytworzona energia powoduje rozbicie błony komórek tłuszczowych, uwalniając w ten sposób tłuszcze (wolne kwasy tłuszczowe i glicerol). Następnie są one transportowane przez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby, gdzie ulegają przemianie materii i stają się źródłem energii. Zabieg redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej oraz pomaga modelować sylwetkę.

• Elektroporacja to nowoczesna metoda wspomagająca przenikanie makrocząsteczek z przestrzeni międzykomórkowej do wnętrza komórek. W kosmetologii zaczyna zastępować mezoterapię, jako zabieg zupełnie bezbolesny i nieinwazyjny. Zjawisko elektroporacji zapewnia transport aktywnych składników w głąb skóry.

• Elektrolipoliza redukuje adipocyty w określonych obszarach bez wysiłku i dyskomfortu przy użyciu prądów elektrycznych o niskim napięciu.

Elementy w zestawie:
urządzenie + wielofunkcyjna rękojeść + rękojeść fala radiowa bipolarna + karty pamięci (5 szt.) + instrukcja obsługi + kabel zasilający

Gwarancja i serwis gwarancyjny - 3 lata

 

Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Elementy składowe

Elementy w zestawie:
+ urządzenie
+ wielofunkcyjna rękojeść

+ rękojeść fala radiowa bipolarna
+ karty pamięci (5 szt.)
+ instrukcja obsługi
+ kabel zasilający

 

Parametry techniczne

Dane techniczne:

- zasilanie 230 V 50 Hz

- podciśnienie od -20 kPa do -80 kPa

- szerokość 48 cm oraz głębokość 44 cm

- wysokość 114 cm

- waga 45 kg

 

Recenzje
Napisz własną recenzję
Napisz swoją opinię o Urządzenie 7w1 Elite Total Body

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij