PROJEKTY UE

 UE 

 

 

 

 

 

Fundusze Europejskie - dla rozwoju Dolnego Śląska 

 

Regionalny Program Operacyjny dla Województwa Dolnośląskiego

 

Działanie 1.1 Inwestycje dla przedsiębiorstw

 

Schemat E Dotacje inwestycyjne wspierające rozwój mikroprzedsiębiorstw prowadzących działalność gospodarczą do 2 lat

 

Tytuł projektu: Rozwinięcie działalności gospodarczej Cosnet Sp. z o.o.

 

Projekt polega na zakupie zaawansowanych urządzeń kosmetycznych do wykonywania profesjonalnych zabiegów na twarz i ciało, opierających swoje działanie na najnowocześniejszych technologiach kosmetycznych, które będą wykorzystywane w celach pokazowych, przeprowadzania spotkań przedsprzedażowych i prezentacji produktowych. Urządzenia te będą stanowiły wyposażenie sali pokazowej, służącej spotkaniom. Sala wyposażona zostanie także w sprzęt multimedialny w postaci komputera przenośnego i rzutnika mobilnego, które będą służyły do prowadzenia prezentacji w zakresie nowych technologii. Dodatkowo w celu sprawnej obsługi zapisów na prezentacje, zakupione zostanie oprogramowanie służące zautomatyzowaniu procesu rezerwacji i zapisów na spotkania przedsprzedażowe, które usprawni proces zarządzania w przedsiębiorstwie.

 

Celem głównym projektu jest podniesienie konkurencyjności oferty Wnioskodawcy oraz wzrost sprzedaży oferowanych produktów, a także krzewienie wiedzy o nowych technologiach na rynku wśród potencjalnych i obecnych odbiorców.

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.


Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij