PodiaSpray Liquid Plus 5l

Kod produktu: CN01574

Dostępność: Zapytaj o dostępność

89,00 zł
PodiaSpray Liquid Plus 5l

Masz pytanie? Zadzwoń do nas!
Tel. 71 712 03 03


Opis produktu
Szczegóły

 PODIAVAC FREZARKA Z POCHŁANIACZEM

Profesjonalne urządzenie z pochłaniaczem do wykonywania manicure i pedicure Niemieckiej firmy. Firma ta dba o jakość i doskonałość swoich produktów. Frezarka ułatwia pracę podologa oraz kosmetyczki. Prosta w obsłudze, funkcjonalna. Unikalny design i niemiecka precyzja daje doskonały efekt w postaci tej frezarki. Wyposażona w kontrolę rotacji dla prawo i lewo ręcznych, ergonomicznie ukształtowaną rączkę. Niski poziom wibracji i precyzyjny mikro silnik w rączce ułatwia wygodną obsługę. Wygodna, posiada regulację prędkości za pomocą klawiatury. Cyfrowy wyświetlacz pokazujący moc ssania i prędkości. Posiada pochłaniacz pyłu z wymiennymi filtrami oraz kontrolę mocy ssania. Pochłaniacz zasysa pył, dlatego też osoba, która wykonuje zabieg nie wdycha niepotrzebnie ścieranego naskórka. Istnieje możliwość dodatkowo podłączyć pedał nożny. Dzięki automatycznemu i samozaciskowemu uchwytowi w rączce istnieje możliwość łatwego wyjmowania i wkładania frezów.  Pochłaniacz zapewnia komfort pracy. Bezszczotkowy szybki silnik i zintegrowany układ ssący doskonale zapewnia bezpieczne i higieniczne warunki pracy. Frezarka Podiavac jest tak skonstruowana aby mogła pracować z niezawodną technologią przez wiele godzin. Spełnia normy jakości.

Zastosowanie:

do pedicure i manicure

Elementy składowe:

baza, rękojeść, wąż do pochłaniacza, dodatkowo istnieje możliwość podłączenia pedału ( jako opcja dodatkowa),instrukcja, gwarancja

Sposób użycia:

Do rękojeści frezarki nakładamy odpowiednią końcówkę w zależności od zabiegu. Włączamy urządzenie, ustawiamy prędkość i przystępujemy do zabiegu.

Parametry techniczne:

Prędkość od 5000 do 30.000 obrotów na minutę

Poziom hałasu:35-59dB

Wymiary:11,5x28,5x24 cm

Waga urządzenia:3,4 kg

Waga rączki: 150g

Pobór mocy: 300WInformacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Recenzje
Napisz własną recenzję
Napisz swoją opinię o PodiaSpray Liquid Plus 5l

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij