Zostań naszym partnerem

Partnerzy

       

          

     Jesteśmy nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się hurtownią kosmetyczną współpracującą z kilkuset odbiorcami w całej Polsce. Prowadzimy sprzedaż do firm dystrybucyjnych, usługowych oraz nabywców indywidualnych. Profesjonalizm, dyspozycyjność oraz wysoki standard obsługi zapewniamy wszystkim kontrahentom na każdym etapie współpracy – odpowiadamy na zapytania, realizujemy jednorazowe zapotrzebowania, przygotowujemy długoterminowe warunki współdziałania. W ofercie naszej znajdziecie Państwo wysokiej klasy urządzenia kosmetyczne, komfortowe meble służące do wyposażenia salonów kosmetycznych, akcesoria niezbędne do codziennej pracy oraz markowe kosmetyki wykorzystywane przy zabiegach w studiach piękności, Wellness & Spa i gabinetach fizjoterapii.

     Szczegółowo analizujemy rynek kosmetyczny pod kątem asortymentowym tak aby ceny towarów były adekwatne do ich jakości. Dlatego też w trosce o odbiorcę współpracujemy tylko ze skrupulatnie dobranymi, renomowanymi producentami z Europy i USA, posiadającymi wyroby najwyższej klasy. Potwierdzeniem zachowania wysokich norm jakościowych są udzielane w większości 2 lub 3 letnie gwarancje z deklaracją dostarczenia sprzętu zastępczego na czas ewentualnej naprawy gwarancyjnej. Uzupełniamy ofertę także w oparciu o badania rynkowe, które wskazują najnowsze trendy panujące w światowej kosmetologii. Uatrakcyjnia to i ciągle poszerza asortyment o nowe, ciekawe grupy towarowe zapewniając szeroki i zróżnicowany wybór produktów. Uwzględniając oczekiwania i potrzeby odbiorców, systematycznie zwiększamy dostępność towarów w magazynie – na dziś to już ponad tysiąc pozycji asortymentowych do ciągłej dyspozycji klientów. Tak rozbudowana oferta, sprawna obsługa oraz ścisła współpraca ze sprawdzonymi operatorami logistycznymi pozwala nam realizować zamówienia w ciągu 24 godzin. Oznacza to, że nie muszą Państwo utrzymywać zbędnych zapasów magazynowych oraz angażować dodatkowych środków finansowych na zakup dużych pakietów towarów.

     O naszej rzetelności świadczy zaufanie jakim codziennie obdarzają nas dziesiątki nowych odbiorców. Zapewniamy fachowe doradztwo, organizujemy pokazy oraz szkolenia z obsługi urządzeń i wykonywania zabiegów, przeprowadzane przez wykwalifikowanych i doświadczonych kosmetologów. Dodatkowo poziom naszej pracy potwierdza fakt przyznania przez portal Allegro wyróżnienia - tzw. „standardu Allegro” świadczącego o najwyżej jakości obsługi klienta.

     Decyzja o podjęciu współpracy jest bardzo prosta – wystarczy dokonać zakupów w naszym sklepie lub przeprowadzić pełną rejestrację na stronie Cosnet.pl. Po ustaleniu profilu działalności, uzyskujecie Państwo dostęp do strefy dla odbiorców profesjonalnych lub hurtowych, dla których przygotowaliśmy specjalne warunki sprzedaży.

Cosnet współpraca

  

 

 KLIKNIJ TUTAJ ABY SIĘ ZAREJESTROWAĆ

 

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij