MINI CLASSIC Ultradźwięki - Ultrasound

Kod produktu: CN00463

Dostępność: W magazynie

199,00 zł
MINI CLASSIC Ultradźwięki - Ultrasound

Masz pytanie? Zadzwoń do nas!
Tel. 71 712 03 03


Opis produktu
Szczegóły

Pojedyncze urządzenie kosmetyczne, które służy do wykonywania zabiegów kosmetycznych za pomocą ultradźwięków. Ultradźwięki są to fale dźwiękowe niesłyszalne dla ucha ludzkiego. Fale ultradźwiękowe wnikają w głąb skóry stymulując pracę komórek przez co wpływają korzystnie na pracę krążenia krwi.  Poprzez wniknięcie ultradźwięków w skórę rozbudzona zostaje aktywność kolagenu co zapewnia skórze elastyczność. Zabiegi z wykorzystaniem ultradźwięków dają znakomite rezultaty widoczne już po pierwszym zastosowaniu, przez co jest najchętniej wybieranym zabiegiem w gabinetach kosmetycznych, ośrodkach Spa czy medycyny estetycznej. Urządzenie proste w obsłudze co daje komfort pracy.


Zastosowanie:
Ultradźwięki mają zastosowanie w likwidacji drobnych zmarszczek. Dodatkowo odświeżają i oczyszczają skórę. Zabieg ten jest bezbolesny i może być wykonany na wrażliwej skórze.


Przeciwskazania:
- ciąża
- nowotwory
- metalowe implanty
- rozrusznik serca
- przerwana ciągłość skóry
- zaburzenia czucia
- stany gorączkowe oraz zapalne
- nerwica wegetatywna
- gruźlica


Sposób użycia:
Zabieg z ultradźwiękami polega na wtłaczaniu za pomocą głowicy substancji czynnych. Na skórę nakładamy odpowiednią ampułkę, na nią nanosimy żel do ultradźwięków, dzięki któremu fala przeniknie w głąb skóry. Zabieg wykonujemy przesuwając głowicą powoli po skórze ruchem okrężnym.  Podczas zabiegu wytwarzane jest przyjemne ciepło które relaksuje oraz przyspiesza metabolizm przez co cenne związki wnikają głębiej w skórę. Zabieg wykonujemy ok 15 minut. Na urządzeniu włączamy start ustawiamy intensywność do odczuć klienta.


Elementy składowe :
Pojedyncza rączka do ultradźwięków, przewód zasilający. Gwarancja, instrukcja obsługi.


Parametry techniczne:
Wymiary: 17x5x5
Waga: 0,2 kg
Napięcie  220v~240v
Częstotliwość 50-60Hz
Częstotliwość pracy: 1MHz
Moc pracy: 0-2,5 W/cm^2

Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Zastosowanie

Ultradźwięki mają zastosowanie w likwidacji drobnych zmarszczek. Dodatkowo odświeżają i oczyszczają skórę. Zabieg ten jest bezbolesny i może być wykonany na wrażliwej skórze.

Przeciwskazania: ciąża, nowotwory, metalowe implanty, rozrusznik serca, przerwana ciągłość skóry, zaburzenia czucia, stany gorączkowe oraz zapalne, nerwica wegetatywna oraz gruźlica.

Sposób użycia

Zabieg z ultradźwiękami polega na wtłaczaniu za pomocą głowicy substancji czynnych. Na skórę nakładamy odpowiednią ampułkę, na nią nanosimy żel do ultradźwięków, dzięki któremu fala przeniknie w głąb skóry. Zabieg wykonujemy przesuwając głowicą powoli po skórze ruchem okrężnym.  Podczas zabiegu wytwarzane jest przyjemne ciepło, które relaksuje oraz przyspiesza metabolizm, przez co cenne związki wnikają głębiej w skórę. Zabieg wykonujemy około15 minut. Na urządzeniu włączamy start ustawiamy intensywność do odczuć klienta.

Elementy składowe

Pojedyncza rączka do ultradźwięków, przewód zasilający, gwarancja i instrukcja obsługi.

Parametry techniczne

Wymiary: 17x5x5cm

Waga: 0,2kg

Napięcie: 220v~240v

Częstotliwość: 50-60Hz

Częstotliwość pracy: 1MHz

Moc pracy: 0-2,5 W/cm^2

Recenzje
Napisz własną recenzję
Napisz swoją opinię o MINI CLASSIC Ultradźwięki - Ultrasound

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij