MINI CLASSIC Darsonval - High Frequency

Kod produktu: CN00462

Dostępność: W magazynie

199,00 zł
MINI CLASSIC Darsonval - High Frequency

Masz pytanie? Zadzwoń do nas!
Tel. 71 712 03 03


Opis produktu
Szczegóły

Pojedyncze urządzenie do przeprowadzania zabiegu D'arsonwalizacji. Prady D'arsonwala są to prądy wielkiej częstotliwości o gasnącym przebiegu fali, gdzie przerwa jest 500 razy dłuższa niż czas trwania impulsu. Darsonwalizacja to zabieg za pomocą urządzenia i szklanych pelot, wypełnionych gazem szlachetnym. Darsonwalizacje działa uspokajająco. W składzie urządzenia znajdują się cztery peloty (grzebyk, łyżeczka, grzybek oraz kulka), które wybieramy w zależności od miejsca zabiegu. Pobudza krążenie oraz działa dezynfekująco.

Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Zastosowanie

Darsonwalizacja ma zastosowanie: przy leczeniu nerwobóli, świądu, zaburzeniu czucia, łojotoku, łysieniu plackowatym, pobudzeniu krążenia, dezynfekcji skóry, przed i po woskowaniu, po mechanicznym oczyszczaniu cery, przy opryszczce oraz przy makijażu permanentnym ust.

Przeciwskazania do darsonwalizacji miejscowej: trądzik różowaty, przerwana ciągłość skóry, stany alergiczne, cera naczyniowa, teleangiektazje.

Przeciwskazania do darsonwalizacji ogólnej: nadciśnienie, ciąża, nadpobudliwość nerwowa, choroby serca, stany zapalne, gorączka, astma, obrzęki i przerwana ciągłość skóry.

 

Sposób użycia

Na oczyszczoną skórę przykładamy pelotę, następnie włączamy urządzenie i zaczynamy zabieg,  wykonujemy go około  5-10 minut. Podczas zabiegu wytwarza się ozon, który działa bakteriobójczo i dezynfekująco na skórę. W zależności od zabiegu używamy różnych pelot. Do twarzy i ciała używamy grzybka, do miejsc trudno dostępnych łyżeczki, do skóry głowy grzebienia, który rewitalizuje skórę głowy, natomiast szklana rurka służy do mikromasażu. Podczas zabiegu klient trzyma w jednej ręce urządzenie, a w drugiej szklaną petotę, a kosmetyczka w tym czasie wykonuje masaż, np. oklepywanie.

 

Elementy składowe

rączka do mocowania pelot oraz cztery różne peloty (grzybek, łyżeczka, grzebień, kulka), przewód zasilania, gwarancja oraz instrukcja obsługi

Parametry techniczne

Napięcie: 220v~240v

Częstotliwość: 50-60Hz

Moc: 10 W
Waga: 0,5 kg
Wymiary: 33 cm x 21 cm x 6 cm

Recenzje
Recenzje klientów (1)
Bardzo dobry
Bardzo dobre urządzenie, polecam Recenzja napisana przez Zosia (Dodano 25.04.2018)
Napisz własną recenzję
Napisz swoją opinię o MINI CLASSIC Darsonval - High Frequency

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij