Zobacz leksykon

M

Zobacz literkę N

Mezoterapia

Dzięki zabiegowi mezoterapii jesteśmy w stanie dostarczyć substancje aktywne dokładnie tam gdzie chcemy – wszystko zależy od długości igły. Nasza hurtownia dysponuje urządzeniem do wykonania mezoterapii mikroigłowej. Jednocześnie spośród bogatej oferty preparatów zabiegowych dobierzesz ten dzięki, któremu uzyskasz pożądany efekt. Dzięki mezoterapii możemy wprowadzać substancje nawilżające, o działaniu antyoksydacyjnym a nawet wyszczuplające. Jeśli nie chcesz decydować się na przerwanie ciągłości naskórka, proponujemy aparaturę do mniej inwazyjnej mezoterapii bezigłowej.

Mezoterapia mikroigłowa Papilio

Koktajl Antiaging Prof 5 ml

Mezoterapia bezigłowa Mobile

Manicure

Dłonie to wizytówka każdej kobiety. Dlatego panie tak bardzo lubią mieć zadbane paznokcie, które zdobią dłonie, przyciągając tym samym wzrok. Obecnie zmieniło się wiele w zakresie ich stylizacji. Czasy, że malowało się je zwykłym lakierem do paznokci, poszły już niemal w zapomnienie, a ich miejsce zajęły inne możliwości, dużo trwalsze, ale i bardziej czasochłonne. Czego jednak nie robi się dla lepszych i trwalszych efektów? Na tę chwilę istnieje kilka rodzajów stylizacji. Tylko od Ciebie zależy jakiego efektu oczekujesz. Od Ciebie lub Twoich Klientów – nasza oferta skierowana jest zarówno do osób fizycznych, jak i do zakładów kosmetycznych, salonów SPA, gabinetów odnowy biologicznej.

Jednym z najczęściej wybieranych rodzajów manicure jest manicure hybrydowy, który swoją metodą wykonywania jest bardzo zbliżony do malowania paznokci tradycyjnym lakierem. Możesz również zdecydować się na manicure żelowy, który będzie idealnym rozwiązaniem dla osób posiadających krótkie, łamliwe paznokcie. Coraz częściej wybierany jest również manicure japoński, który jest zabiegiem regenerującym paznokcie, dającym delikatny, a jednocześnie elegancki efekt mocnego nabłyszczenia ich płytki.

Trzeba jednak pamiętać, że do wykonania potrzebne są odpowiednie narzędzia. Hurtownia z akcesoriami do paznokci to najlepsze miejsce do tego, aby się w nie zaopatrzyć.

Maszyna do robienia paznokci

Mini frezarki