Gabinet Partnerski

Masz już konto? Zaloguj się jako Gabinet Partnerski >KLIKNIJ TUTAJ< i korzystaj ze stałych rabatów nawet do 75%!

Nie masz konta? Prowadzisz gabinet kosmetyczny, salon SPA lub masażu? A może jesteś właścicielką gabinetu podologicznego?

Szukasz szerokiego asortymentu w dobrych cenach? Chciałabyś cieszyć się specjalnymi warunkami zakupu? 

Nie zwlekaj i już dziś dołącz do Gabinetów Partnerskich Zarejestruj się >KLIKNIJ TUTAJ<

Co oferuje status Gabinetu Partnerskiego?

- Kupisz produkty w specjalnych cenach tylko dla gabinetów.
- Możesz cieszyć się dostępem do wysokich rabatów - nawet do 75% ceny detalicznej!

Czy status Gabinetu Partnerskiego jest płatny?

- Nie. Zapisując się do grona Gabinetów Partnerskich nie podpisujesz żadnej umowy i nie dokonujesz żadnej płatności.

Zyskujesz jedynie specjalne rabaty nawet do -75%! :)

Załóż konto, a po ustaleniu profilu działalności uzyskasz dostęp do statusu Gabinetu Partnerskiego.

O hurtowni kosmetycznej Cosnet

Jesteśmy nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się hurtownią kosmetyczną współpracującą z kilkuset odbiorcami w całej Polsce. Prowadzimy sprzedaż do firm dystrybucyjnych, usługowych oraz nabywców indywidualnych. Profesjonalizm, dyspozycyjność oraz wysoki standard obsługi zapewniamy wszystkim kontrahentom na każdym etapie współpracy – odpowiadamy na zapytania, realizujemy jednorazowe zapotrzebowania, przygotowujemy długoterminowe warunki współdziałania. W ofercie naszej znajdziecie Państwo wysokiej klasy urządzenia kosmetyczne, komfortowe meble służące do wyposażenia salonów kosmetycznych, akcesoria niezbędne do codziennej pracy oraz markowe kosmetyki wykorzystywane przy zabiegach w studiach piękności, Wellness & Spa i gabinetach fizjoterapii.

 

Tylko najlepszy asortyment

Szczegółowo analizujemy rynek kosmetyczny pod kątem asortymentowym tak aby ceny towarów były adekwatne do ich jakości. Dlatego też w trosce o odbiorcę współpracujemy tylko ze skrupulatnie dobranymi, renomowanymi producentami z Europy i USA, posiadającymi wyroby najwyższej klasy. Potwierdzeniem zachowania wysokich norm jakościowych są udzielane w większości dwuletnie gwarancje z deklaracją dostarczenia sprzętu zastępczego na czas ewentualnej naprawy gwarancyjnej.

Zawsze na czasie

Uzupełniamy ofertę także w oparciu o badania rynkowe, które wskazują najnowsze trendy panujące w światowej kosmetologii. Uatrakcyjnia to i ciągle poszerza asortyment o nowe, ciekawe grupy towarowe zapewniając szeroki i zróżnicowany wybór produktów. Uwzględniając oczekiwania i potrzeby odbiorców, systematycznie zwiększamy dostępność towarów w magazynie – na dziś to już ponad dwa tysiące pozycji asortymentowych do ciągłej dyspozycji klientów. Tak rozbudowana oferta, sprawna obsługa oraz ścisła współpraca ze sprawdzonymi operatorami logistycznymi pozwala nam realizować zamówienia w ciągu 24 godzin. Oznacza to, że nie muszą Państwo utrzymywać zbędnych zapasów magazynowych oraz angażować dodatkowych środków finansowych na zakup dużych pakietów towarów.

Pewność i zaufanie

O naszej rzetelności świadczy zaufanie jakim codziennie obdarzają nas dziesiątki nowych odbiorców. Zapewniamy fachowe doradztwo, organizujemy pokazy oraz szkolenia z obsługi urządzeń i wykonywania zabiegów, przeprowadzane przez wykwalifikowanych i doświadczonych kosmetologów. Dodatkowo poziom naszej pracy potwierdza fakt przyznania przez portal Allegro wyróżnienia - tzw. „standardu Allegro” świadczącego o najwyżej jakości obsługi klienta.

Dołącz do nas!

Decyzja o podjęciu współpracy jest bardzo prosta – wystarczy dokonać zakupów w naszym sklepie lub przeprowadzić pełną rejestrację na stronie Cosnet.pl. Po ustaleniu profilu działalności, uzyskujecie Państwo dostęp do strefy dla odbiorców profesjonalnych lub hurtowych, dla których przygotowaliśmy specjalne warunki sprzedaży.

 Kliknij tu, aby się zarejestrować

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij