Opis produktu
Szczegóły

Urządzenie kosmetyczne  ELIT BASE LINE produkowane jest przez cenioną w Europie włoską firmę Technology (marka Overline), pod ścisłym nadzorem naukowców z uniwersytetu Medycznego w Ferrarze, z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa. Urządzenie to zostało zaprojektowane w oparciu o zaawansowane technologie. Idealnie dobrane parametry urządzenia oraz przeznaczone do zabiegów kosmetyki ISOL w pełni ze sobą współgrają, umożliwiając w ten sposób pracę na najwyższym poziomie.

To innowacyjne urządzenie przeznaczone jest do zabiegów:

 1. Kontrola wilgotności skóry
 2. Brush
 3. Peeling kawitacyjny ( sonoforeza, jonoforeza)
 4. Galwanizacja
 5. Mikrodermabrazja diamentowa
 6. Fala radiowa bipolarna
 7. Elektroporacja
 8. Bio-lifting
 9. Elektrostymulacka
 10. Masaz endodermiczny (podciśnieniwy)

Opcjonalnie:

 • Wapozon
 • Fala radiowa multipolarna
 • Darsonwal
 • Maska LED

 

KONTROLA WILGOTNOŚCI SKÓRY

wykorzystywane do określania rodzaju skóry na podstawie procentowego udziału wody w skórze. Dzięki temu w łatwy sposób można dobrać odpowiedni zabieg .

BRUSH

Jest to jedna z metod oczyszczania skóry. Ma delikatne mechaniczne działanie i wykonywany jest przez różnego rodzaju szczotki.

PEELING KAWITACYJNY - 25 kHz

Jest to bezbolesna metoda oczyszczania skóry, alternatywa dla tradycyjnej metody manualnego oczyszczania twarzy. W opisywanym modelu zabieg peelingu kawitacyjnego połączony jest z sonoforeza i jonoforezą. Dzięki specjalnie zaprojektowanej rękojeści wykonać można aż 12 różnych zabiegów dedykowanych dla osób z różnymi problemami skórnymi.

SONOFOREZA

Wykorzystuje ultradźwięki, za pomocą których wtłaczane są substancje aktywne z preparatów w głąb skóry. W czasie sonoforezy wykonywany jest tzw. mikromasaż dzięki zastosowaniu fali dźwiękowej o zmienionym przepływie. Masaż taki poprawia mikrokrążenie, dotlenienie i odżywienie komórkowe .

JONOFOREZA

Jest zabiegiem elektroleczniczym, polegającym na wprowadzeniu do tkanek leczniczych jonów za pomocą prądu stałego ( prądu galwanicznego).

 GALWANIZACJA

Wykorzystuje działanie prądu stałego, który płynie przez tkanki pomiędzy dwiema elektrodami. Prąd elektryczny powoduje ruch odpowiednich anionów oraz kationów wzdłuż przesuwanych elektrod. Dochodzi do zwiększenia przepuszczalności błon w tkankach, co prowadzi do zwiększenia metabolizmu i lepszego odżywienia tkanek.

MIKRODERMABRAZJA   DIAMENTOWA

Jest to zabieg mechanicznego ścierania naskórka (jego warstwy rogowej), dzięki któremu likwidujemy drobne zmarszczki, blizny i przebarwienia, stymulujemy mikrokrążenie, zwiększamy absorpcję składników aktywnych z preparatów, normalizujemy pracę gruczołów łojowych, stymulujemy produkcję kolagenu i elastyny.

W urządzeniu zastosowano mikrodermabrazję najnowszej generacji, ze specjalnie zaprojektowaną dyszą, dzięki której nie ma możliwości zrobienia siniaka, tak jak w przypadku nieumiejętnej pracy z klasyczną dyszą. Dodatkowym atutem są jednorazowe głowice z równomiernym nasypem diamentu. Zapewnia to pełną sterylność zabiegu.

FAL RADIOWYCH - bipolarna

Zasada działania RF opiera się na wywołaniu efektu termicznego w tkankach (wytworzenia ciepła endogennego). Ciepło wytworzone w skórze stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Dzięki temu zwiększa się gęstość, elastyczność i napięcie skóry, poprawia się owal twarzy oraz koloryt skóry.

Wytworzone ciepło w tkankach dodatkowo powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, przez co poprawia się odżywienie i utlenienie skóry, a także jej metabolizm. W efekcie skóra jest bardziej jędrna, a zmarszczki ulegają spłyceniu. Jest to zabieg bezbolesny, podczas którego pacjentowi towarzyszy przyjemne ciepło.

ELEKTROPORACJA 

To nowoczesna i uniwersalna metoda umożliwiająca przenikanie makrocząsteczek z przestrzeni międzykomórkowej do wnętrza komórek dzięki kanałom tworzącym się, pod wpływem pola elektromagnetycznego.

BIO – LIFTONG

Mikro stymulacja , która służy do przeprowadzenia zabiegu stymulacji skórnej w celu odżywienia i dotlenienia tkanek oraz stymulacji fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny. Powoduje poprawę krążenia krwi. Zabieg przebiega w 4 etapach z których każdy używa innego prądu i trwa 40-45 minut. Program 1 powoduje zwiększenie krążenia krwi, 2 odżywia i detoksykuje poprzez drenaż, 3 to lifting, redukcja zmarszczek, 4 ujędrnianie.

ELEKTROSTYMULACJA BIPOLARNA

Pobudza mięśnie w delikatny i selektywny sposób. Służy do przeprowadzenia zabiegu wzmocnienia i napięcia mięśni twarzy. Elektrostymulacja wykorzystuje prąd małej częstotliwości, który pobudza mięśnie do wysiłku. Za pomocą impulsów elektrycznych stymuluje tkanki powierzchniowe i przenika w głąb skóry. Urządzenie powoduje pobudzenie przemiany materii, krążenie krwi oraz limfy, uelastycznia, ujędrnia i stymuluje mięśnie.

MASAŻ ENDODERMICZNY ( podciśnieniowy)

Technika, która używa próżni, aby powodować miejscowe przekrwienie oraz zwiększyć przepływ krwi. Stymuluje system mikrokrążenia, przez co pozwala na większe odżywienie tkanek i dostarczenie do komórek większej ilości tlenu. Masaż podciśnieniem powoduje zwiększenie metabolizmu, unaczynienie tkanek oraz działa jak drenaż.

Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Zastosowanie

Urządzenie Elite Base Line umożliwia wykonanie następujących zabiegów kosmetycznych :

Elektroporacja - Intensyfikacja działań. Elektroporacja jest techniką, która działa bezpośrednio na mechanizmy komórkowe za pomocą impulsów elektrycznych i wibracji wytwarzanych przez dynamiczne mikroprądy. Specjalnie dobrane w warunkach laboratoryjnych mikroprądy o optymalnej częstotliwości otwierają w skórze kanały umożliwiając przekazanie w głąb skóry substancji dobranych w zależności od potrzeby, jakie mają rozwiązać. 

Zabieg RF – Fale Radiowe jest jednym z najnowszych osiągnięć na rynku kosmetologicznym. Seria zabiegów potrafi odmłodzić skórę nawet o 10 lat!  Zasada działania RF opiera się na wykorzystaniu efektu cieplnego do odmłodzenia skóry. Fale radiowe stymulują zarówno tkanki powierzchowne jak i głębsze warstwy skóry, przez co poprawia ich dotlenienie, odżywienie oraz mikrocyrkulację . Poprzez zwiększenie temperatury wewnątrz  skóry następuje zmiana struktury białek kolagenowych, które kurczą się i napinają (efektu liftingu), co w rezultacie prowadzi do regeneracji skóry właściwej poprzez zwiększenie jej spójności. Efekty Fal Radiowych po zabiegu na twarz:
- podniesienie owalu twarzy i podbródka
- ujędrnienie skóry
- redukcja zmarszczek
- zmniejszenie „worków” pod oczami i „kurzych łapek”
- odbudowa kolagenu
- terapia zapobiegająca starzeniu- profilaktyka
- zmniejszenie przebarwień
- redukcja zanieczyszczeń, rozszerzonych porów i stanów zapalnych

Mikrodermabrazja diamentowa -  jest nowoczesną metodą mechanicznego złuszczania naskórka, którą wykorzystuje dermatologia estetyczna. Pozwala na powolne ścieranie powierzchni skóry, warstwa po warstwie, aż do pożądanego poziomu, pod stałą kontrolą wizualną. Usunięcie powierzchniowych warstw skórnych powoduje zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny, stymuluje naturalny wzrost nowej tkanki, która zastępuje tkankę usuniętą. W wyniku usunięcia wierzchnich warstw naskórka skóra staje się gładsza, jaśniejsza, świeższa i bardziej elastyczna. Głębsza mikrodermabrazja spłyca blizny i rozstępy, redukuje lub całkowicie eliminuje drobne zmarszczki, zmniejsza rozszerzone pory i przebarwienia.  W urządzeniu została zastosowana mikrodermabrazja najnowszej generacji. Metoda w porównaniu do starszych rozwiązań jest bezbolesna,  nieinwazyjna i nie ma żadnych przeciwskazań aby ją stosować.  Dodatkowo zabieg w tej wersji  jest bardzo łatwy wykonaniu.  Metoda ta jest wykorzystywana w ośrodkach medycznych i kosmetycznych,  a jej efekty sprawiły iż zaczął on zastępować tradycyjne metody. Urządzenie zawiera 4 jednorazowe końcówki, które dobieramy w zależności od  rodzaju skóry pacjenta.  Efekty zabiegu mikrodermabrazji :
- efekt natychmiastowej i widocznej poprawy stanu i kolorytu skóry
- delikatny efekt rozjaśnienia skóry
- spłycenie i wygładzenie drobnych zmarszczek
- poprawienie napięcia i elastyczności poprzez pobudzanie syntezy kolagenu
- usuwanie zmian barwnikowych posłonecznych i starczych
- likwidacja drobnych blizn
- zamykanie rozszerzonych porów i zaskórników
- regeneracja szarej i zmęczonej skóry

Masaż endodermiczny - Technika, która używa próżni, aby powodować miejscowe przekrwienie oraz zwiększyć przepływ krwi.  Stymuluje system mikrokrążenia, przez co pozwala na większe odżywienie tkanek i dostarczenie do komórek większej ilości tlenu. Masaż podciśnieniem  powoduje: 
- zwiekszenie metabolizmu
- unaczynienie tkanki
- drenaż limfatyczny
- oczyszczanie
- tonizacje
- stymuluje krążenie powierzchniowe


Peeling kawitacyjny  - jest to świetna alternatywa oczyszczania skóry dla osób nieodpornych na ból podczas zabiegu tradycyjnego. Opisywane urządzenie kosmetyczne pozwoli nam optymalnie dobrać rodzaj peelingu kawitacyjnego dla potrzeb konkretnej osoby. W opisywanym modelu zabieg peelingu kawitacyjnego połączony jest z sonoforeza i jonoforezą. Dzięki specjalnie zaprojektowanej rękojeści wykonać można aż 12 różnych zabiegów dedykowanych dla osób z różnymi problemami skórnymi. 

Sonoforeza – wykorzystuje ultradźwięki, za pomocą których przy użyciu specjalnego żelu wtłaczane są składniki czynne w głąb skóry. W czasie jonoforezy wykonywany jest tzw. mikromasaż dzięki zastosowaniu fali dźwiękowej o zmienionym kształcie. Masaż taki poprawia mikrokrążenie, dotlenienie i odżywienie komórkowe i ułatwia penetrację składników aktywnych w głąb skóry

Jonoforeza – dzięki specjalnie skonstruowanej rękojeści w urządzeniu Over 1031 mamy możliwość wykonania dodatkowo jonoforezy. Zabieg ten wykorzystuje prąd galwaniczny, który w połączeniu z ultradźwiękami daje działanie wzmocnione do zastosowania w leczeniu większości niedoskonałości twarzy

Kontrola wilgotności- do określania rodzaju skóry. Dzięki temu w łatwy sposób można dobrać rodzaj zabiegu do skóry.

Bio-lifting mikro stymulacji służy do przeprowadzenia zabiegu stymulacji skórnej w celu odżywienia i dotlenienia tkanek oraz stymulacji fibroblastów i zwiększenie ilości kolagenu. Powoduje przyśpieszenie krążenia krwi. Zabieg przebiega w 4 etapach z których każdy używa innego prądu i trwa 40-45 minut. Program 1 powoduje zwiększenie krążenia krwi, 2 odżywia i detoksykuje poprzez drenaż, 3 to lifting, redukcja zmarszczek, ujędrnianie

Elektrostymulacja bipolarna – pobudza mięśnie w delikatny i selektywny sposób. Służy do przeprowadzenia zabiegu wzmocnienia i napięcia mięśni twarzy. Elektrostymulacja wykorzystuje prąd małej częstotliwości, który pobudza mięśnie do wysiłku. Za pomocą impulsów elektrycznych stymuluje tkanki powierzchniowe i przenika w głąb skóry. Urządzenie powoduje pobudzenie przemiany materii, krążenie krwi oraz limfy, uelastycznia, ujędrnia i stymuluje mięśnie. 

Galvan- służy do wykonywania zabiegów z wykorzystaniem prądu stałego. Galwanizacja to zabieg elektroleczniczy, w którym wykorzystujemy prąd stały. Wykonujemy ją za pomocą galwanu, urządzeniu, które również wykorzystujemy do zabiegu jonoforezy. Do zabiegu używamy elektrod. Przesuwając elektrodę po powierzchni skóry dochodzi do przemieszczenia jonów wewnątrz organizmu, co powoduje przekrwienie skóry i poprawę napięcia. 

Brush –  jest jednym z najważniejszych zabiegów oczyszczających. Ma delikatne mechaniczne działanie i wykonywany jest przez różnego rodzaju szczotki.

Elementy składowe
 • urządzenie
 • głowica do kontroli wilgotności skóry
 • ręojeść do scrub brushes
 • szpatuła do peelingu kawitacyjnego ( sonoforezy, jonoforezy)
 • rękojeść do galwanizacji
 • dysza do mikrodermabrazji
 • głowica do fali radiowej bipolarnej
 • głowica do elekroporacji
 • głowica do bio-lifingu
 • głowica do elektostymulacji bipolarnej
 • rękojeść do masażu endodermicznego (podciśnieniowego)

- 1 rok gwarancji

Parametry techniczne

- zasilanie 230 V 50 Hz
- szerokość 48 cm
- głębokość 44 cm
- wysokość 114 cm
- waga 45 kg

Recenzje
Napisz własną recenzję
Napisz swoją opinię o ELITE BASE LINE kombajn 10w1

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij