Opis produktu
Szczegóły

Produkowane przez cenioną w Europie włoską firmę Technology (Overline), pod ścisłym nadzorem naukowców z uniwersytetu Medycznego w Ferrarze, z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa. Urządzenie to zostało zaprojektowane w oparciu o zaawansowane technologie. Idealnie dobrane parametry urządzenia oraz przeznaczone do zabiegów kosmetyki ISOL w pełni ze sobą współgrają, umożliwiając w ten sposób pracę na najwyższym poziomie.

To innowacyjne urządzenie przeznaczone jest do zabiegów Endermologii, Liposukcji Ultradźwiękowej oraz Fali Radiowej (RF)

Endermologia to rodzaj masażu mechanicznego (podciśnieniowego), podczas którego specjalne głowice rolują skórę do wewnątrz i na zewnątrz, pobudzając głębokie warstwy skóry. Dzięki zastosowanej technologii urządzenie sprawdza się w zabiegach zwalczania cellulitu, tkanki tłuszczowej oraz pomaga pozbyć się nadmiaru wody w organizmie. Ma również zastosowanie w zabiegach modelujących sylwetkę,  wyszczuplających, ujędrniających ciało, jako drenaż limfatyczny

Urządzenia posiada 3 wymienne głowice: z szerokimi rolkami, z wąskimi rolkami i z kulkami

 

Liposukcja Ultradźwiękowa . Fale ultradźwiękowe o niskiej częstotliwości wpływają na powstanie zjawiska kawitacji. Wytworzona energia powoduje rozbicie błony komórek tłuszczowych, uwalniając w ten sposób tłuszcze (wolne kwasy tłuszczowe i glicerol). Następnie są one transportowane przez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby, gdzie ulegają przemianie materii i stają się źródłem energii. W ten sposób można redukować nadmiar tkanki tłuszczowej oraz modelować sylwetkę.

Urządzenie posiada dwie głowice płaską (44 kHz) oraz czteropunktową (28 kHz)

 

Fala radiowa  stymulują zarówno tkanki powierzchowne jak i głębsze warstwy skóry, przez co poprawia ich dotlenienie, odżywienie oraz mikrocyrkulację. Wzrost temperatury spowodowany poprzez działanie fal radiowych aktywuje fibroblasty, co w konsekwencji prowadzi do produkcji kolagenu i elastyny. Dzięki temu zwiększa się gęstość, elastyczność i napięcie skóry. Innym bardzo ważnym efektem działania Fal Radiowych jest oddziaływanie na komórki tłuszczowe. W szczególności efekt lipolizy oddziałujący na adipocyty doprowadza do usunięcia kwasów tłuszczowych z rozbitych trójglicerydów i wydalenia ich prosto do krwi i obiegu limfatycznego. Następuje usunięcie toksyn, poprawienie krążenie krwi oraz wzmacnia się metabolizm komórkowy.

Urządzenie posiada dwie głowice: głowica RF bipolarna oraz  głowica RF multipolarna z  IR

Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Zastosowanie

- likwidacja tkanki tłuszczowej (odchudzanie)
- redukcja celulitu
- usuwanie rozstępów.

Elementy składowe

- urządzenie
- rękojeść do endermologii,
- wymienne rolki 3szt
- głowica RF bipolarna
- głowica RF multipolarna z IR
- głowica do ultradzwięków 4 heads 28-kHZ
- głowica do ultradźwięków pojedyńcza 44kHZ
- karty pamięci 5szt
- instrukcja obsługi
- kabel zasilający
- 1 rok gwarancji

Parametry techniczne

- zasilanie 230 V 50 Hz
- moc max 250 W
- podciśnienie od -20kPa do -80kPa
- szerokość 48 cm
- głębokość 44 cm
- wysokość 114 cm
- waga 45 kg

Recenzje
Napisz własną recenzję
Napisz swoją opinię o ELITE BASE LINE Endermologia RF Ultradźwięki

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij