...

Interesujesz się makijażem, kosmetykami, nowinkami kosmetycznymi? Piszesz bloga związanego z urodą lub makijażem? A może prowadzisz stronę internetową, profil na Facebooku lub kanał YouTube?


Kilka słów o nas

Cosnet to jedna z największych hurtowni kosmetycznych w Polsce, zajmująca się importem oraz dystrybucją mebli, urządzeń kosmetycznych, akcesoriów dla gabinetów kosmetycznych oraz kosmetyków profesjonalnych. Ale to nie wszystko! Specjalizujemy się również w profesjonalnych urządzeniach, między innymi do infuzji tlenowej, urządzeniach podologicznych oraz kosmetykach dla podologów.


Dla kogo?

Dołącz do naszego programu partnerskiego i zarabiaj na promowaniu naszych produktów. Jako właściciel strony internetowej, bloger czy posiadacz profilu na Facebooku zarabiasz na publikacji bannerów promocyjnych czy tekstów z linkami prowadzącymi do strony Cosnet.pl. Za każdą sprzedaż, której dokona użytkownik skierowany z Twojej strony, otrzymujesz prowizję w wysokości 7%.


Jak dołączyć?

Zarejestruj się jako wydawca na stronie www.webepartners.pl, następnie w zakładce Programy wyszukaj Cosnet i wyślij prośbę o dołączenie do programu. Możesz również przesłać nam również maila w tej sprawie bezpośrednio na adres marketing@cosnet.pl.


Co oferujemy?

Ze swojej strony zapewniamy atrakcyjne wizualnie bannery graficzne we wszystkich najpopularniejszych rozmiarach, plik XML z produktami oraz widżet produktowy, dzięki którym możesz promować artykuły z bezpośrednim przekierowaniem do sklepu. Oferujemy ważność plików cookie przez 40 dni.

 


Wszystkie szczegóły znajdziesz pod poniższym linkiem:

https://webepartners.pl/programy-partnerskie/cosnet/


Zacznij współpracę z nami już dziś!