...

Za nami kolejna już VI edycja targów Beauty Forum & Spa w Warszawie. To były dla nas pracowite 3 dni, ale też bardzo owocne w spotkania. Nasze stoisko odwiedziło ponad 3000 tysiące osób!

targi przygotowanie stanowiska  piątek - przygotowania do targów

   (zdj.piątkowe, wieczorne przygotowania do targów)

Byliśmy z Wami w ostatni weekend wrześniowy (26-27.09.), gdzie przez dwa dni prezentowaliśmy m.in. fotele do zabiegów podologicznych oraz łóżka kosmetyczne włoskiej marki Vismara, szeroką gamę frezarek kompaktowych, z płaszczem wodnym i pochłaniaczem pyłu profesjonalnej firmy NSK.

 frezarki kosmetyczne cosnet

    (zdj.Frezarki NSK)

Cieszyliśmy się również z możliwości zaprezentowania Państwu naszych topowych urządzeń luksusowej, włoskiej firmy Technology. Były to m.in. urządzenia kosmetyczne:

IModel  do zabiegów Infuzji tlenowej, RF, mikrodermabrazji i maska świetlna,

Overline - ELITE Resolution Stim Massage do masażu ciśnieniowego, zabiegów antycellulitowych oraz regeneracji skóry

Overline – ELITE Resolution Body Mix System do masażu endodermicznego, likwidacji tkanki tłuszczowej, redukcji cellulitu.

a także urządzenie z serii Xilia do zabiegów, infuzji tlenowej, RF i elektrostymulacji.

iModel Technology

pokaz zabiegów cosnet ruch na stoisku cosnet

   (zdj. pokaz zabiegów kosmetycznych, prezentacje urządzeń kosmetycznych)

Podczas targów nasze Panie kosmetolog – Justyna i Patrycja wykonały ponad 24 darmowe zabiegi na twarz i ciało tj. infuzja tlenowa, mikrodermabrazja, RF, maska świetlna, presomasaż i masaż endodermiczny.

zabiegi kosmetyczne - targi beauty forum & spa  zabiegi kosmetyczne cosnet - targi beauty forum & spa

Wszystkie zabiegi wykonywane były na luksusowych profesjonalnych kosmetykach włoskiej firmy iSol. Są to kosmetyki zaprojektowane z myślą o współpracy z nowoczesnymi urządzeniami kosmetycznymi,  które zapewniają uzyskanie jeszcze lepszych rezultatów wykonanych zabiegów.

 Kosmetyki iSol do zabiegów RF

    (zdj. Kosmetyki profesjonalne iSol do zabiegów RF)

Do najczęściej wybieranych zabiegów należały: infuzja tlenowa i maska świetlna. Dziękujemy serdecznie wszystkim Paniom, które zapisały się na nasze zabiegi i odwiedziły nasze stoisko.

Maska świetlna - zabieg kosmetyczny  Infuzja tlenowa - zabieg kosmetyczny

   (zdj. Maska świetlna i infuzja tlenowa - zabieg kosmetyczny)

Zachęcamy wszystkich do skorzystania z ekskluzywnych i darmowych zabiegów kosmetycznych przy okazji następnych targów.

Cieszymy się, że w tym ważnym dla nas wydarzeniu nie zawiodły nas nasze stałe klientki i klienci, dziękujemy za możliwość spotkania i chwilę rozmowy.

Jest nam miło, że spotkaliśmy także wiele nowych osób prowadzących gabinety kosmetyczne bądź planujące dopiero otworzyć taki gabinet. Mamy nadzieję na miłą współpracę i czekamy z niecierpliwością na kolejne targi w marcu 2016 roku.