...

Za nami czas Halloween i Zaduszek i powoli zbliżający się magiczny czas Świat Bożego Narodzenia. Reklamy w TV i galerie handlowe prześcigają się w świątecznych atrakcjach, nastrojowej muzyce w tle (czy nie jest tak, że każdy z nas w pewnym momencie nuci „Last Christmas…”?), wiszącymi girlandami, strojnymi choinkami.Patrzymy na to póki co z przymrużeniem oka, niemniej jednak zaczynamy zastanawiać się jaki prezent wybiorę w tym roku pod choinkę dla moich bliskich? Perfumy, skarpetki czy książki – to elementy, które co roku wybieramy dla naszych bliskich. A może spróbować coś innego, coś bardziej oryginalnego?

Co by to mogło być?

Czasy się zmieniają i warto pomyśleć nie nad rzeczami materialnymi lecz nad tym, aby sprawić bliskiej osobie choć chwilę relaksu i przyjemności.vIdealnym rozwiązaniem do tego może być Voucher lub bon na wybrany przez nas zabieg kosmetyczno-pielęgnacyjny. Wbrew pozorom nie jest to rozwiązanie dedykowane wyłącznie dla Pań, gdyż gabinety kosmetyczne oferują całą gamę zabiegów także dla Panów.voucher do gabinetu kosmetycznego

Kto więc może skorzystać z takiej oferty? Czy nas na to stać?

Począwszy od młodych dziewcząt czy chłopców w okresie dojrzewania, można omówić z kosmetyczką zakres zabiegów pielęgnacyjnych – czy dla cery tłustej, trądzikowej czy z innymi problemami dermatologicznymi. Mogą to być na przykład peeling kawitacyjny, złuszczanie kwasami, manualne oczyszczanie skóry twarzy.

 

peeling kawitacyjny

Dla młodych kobiet i mężczyzn do 35 roku życia zaoferować można zabiegi pielęgnacyjne na twarz połączone z masażem i maską dostosowaną do rodzaju skóry. W pakiecie można wybrać kawitację czy mikrodermabrazję –zabiegi oczyszczające skórę i potem na przykład zabieg infuzji tlenowej, odżywczy, kojący skórę i co ważne zwłaszcza dla Panów całkowicie nieinwazyjny.


Dla młodych, zmęczonych mam atrakcyjna będzie chwila wytchnienia i relaksu podczas masażu całego ciała. Aby urozmaicić ten zabieg gabinety wykonują go na bazie olejków eterycznych lub gorącej czekolady. Jeśli ktoś nie lubi takiej formy może wybrać masaż gorącymi kamieniami.

masaż ciała

Wizyta u kosmetyczki to nie tylko zabiegi, ale też często porada, konsultacja czy profesjonalny makijaż sylwestrowy.W mniejszym zakresie cenowym można wybrać hennę z regulacją i maską na oczy czy zabiegi manicure/pedicure.

zabieg pedicure

Dla Pań w przedziale wiekowym 40 +  salony piękności oferują pakiety mikrodermabrazja z kwasami + masaż całego ciała, zabieg anty -aging z falami radiowymi + henna + manicure.  Wymiennie można zastosować zabieg elektroporacji z płatem kolagenowym na twarz lub mezoterapię bezigłową.

 Dla Panów zajmujących ważne stanowiska coraz istotniejszym elementem biznesowym jest zadbana skóra twarzy czy dłoni, dlatego tutaj warto zaproponować manicure z parafiną, zabieg odżywczo – dotleniający połączony z masażem twarzy lub zabieg elektrostymulacji na twarz – działanie ujędrniające.

Voucher jest prezentem dopasowanym do grubości naszego portfela.

Można skomponować zabiegi mieszczące się w granicach 50-100zł jaki i droższe pakiety powyżej 200zł.

Bon na zabiegi kosmetyczne nie jest prezentem trwałym, ale może otworzyć daną osobę na zmiany, zmienić jej postrzeganie pielęgnacji ciała czy twarzy lub dłoni. Daje możliwość poczuć się choć przez chwilę kimś wyjątkowym, zadbanym i zdrowszym mentalnie.

 Zachęcamy Was do odwiedzenia Salonów Kosmetycznych i podpytania o taką formę prezentu na Gwiazdkę. Na pewno nie będziecie żałować :)