...

Mikrodermabrazja Xilia 821

Zabieg mikrodermabrazji diamentowej to zabieg wymagający doświadczenia i umiejętności kosmetologa. Ważne jest więc, aby do tego celu zaopatrzyć się w urządzenie profesjonalne, gwarantujące bezpieczeństwo i wysoką jakość zabiegu.

Jednym z takich urządzeń jest profesjonalne urządzenie cenionej w Europie włoskiej firmy  Overline do przeprowadzania całkowicie bezbolesnego i przyjemnego dla pacjenta zabiegu mikrodermabrazji. Złuszczanie zrogowaciałego naskórka za pomocą  Diamond Dermabrasion jest nie tylko bardzo proste, ale także pozwala w szybkim tempie uzyskać efekt gładkiej i promiennej cery. Zastosowane, jednorazowe głowice o różnej gradacji umożliwiają dostosowanie zabiegu do różnych rodzajów skóry, a ponadto dają pewność sterylności zabiegu. Specjalnie skonstruowana dysza została zaprojektowana tak, aby zabieg był bezpieczny bez możliwości przypadkowego zassania skóry. Dzięki temu unikniemy zrobienia nieestetycznych wybroczyn na powierzchni zabiegowej. Urządzenie do mikrodermabrazji pozwala zlikwidować drobne zmarszczki, blizny, ale także zniwelować rozstępy i przebarwienia.

Maszyna wyposażona jest dodatkowo w plastikowe głowice ssące, pomocne przy oczyszczaniu, polepszeniu krążenia krwi, a także delikatny drenaż - vaccum oraz funkcję spray. Dzięki temu rozprowadzanie olejków i toników na skórze jest łatwe i przyjemne.

Overline Xilia 821  doskonale wkomponuje się w przestrzeń każdego gabinetu kosmetycznego, czy salonu  Spa & Wellness Urządzenie do mikrodermabrazji posiada wymienne głowice oznaczone różnorodnymi kolorami odpowiadającymi konkretnym rodzajom skóry. Głowice są jednorazowe, co zapewnia maksymalną higienę przeprowadzanych zabiegów. Każdy klient ma stuprocentową pewność, że zabieg jest całkowicie bezpieczny, a kosmetyczka nie martwi się o sterylizację głowic. Głowice są wyjątkowo delikatne przez co nie powodują uszkodzenia naskórka.

Mikrodermabrazję stosuje się:

-   do zwalczania blizn,
-   suchości skóry,
-   łojotoku,
-   rozszerzonych porów,
-   przebarwień,
-   likwidacji drobnych zmarszczek,
-   ujednolicenia kolorytu,
-   odmładzania i pojędrniania skóry
-   do zwalczania rozstępów.

Przeciwwskazania:

-   zakażenia wirusowe,
-   grzybicze, bakteryjne skóry,
-   trądzik krostkowy,
-   trądzik różowaty,
-   skóra powiek,
-   terapia przeciwtrądzikowa
-   nowotwory.

Aby wykonać zabieg vaccum należy do szklanej butli wlać tonik lub olejek, skierować w kierunku twarzy klienta w odległości około 20 cm i rozpylić na twarz. Zabieg z wykorzystaniem głowic ssących polega na nałożeniu odpowiedniej końcówki na gumowy wężyk, ustawieniu ciśnienia i przyłożeniu do skóry uprzednio rozpulchnionej wapozonem.

Zabieg mikrodermabrazji polega na oczyszczeniu i usunięciu kolejnych warstw martwych komórek naskórka. Czas trwania zabiegu około 15- 20 minut, wykonujemy go, co 7-10 dni, w serii do 6 zabiegów. Może wystąpić delikatne zaczerwienienie na skórze. Zabieg możemy wykonać na twarzy lub ciele.