...

Vismara do włoska marka producenta mebli do wyposażenia salonów kosmetycznych i SPA. Produkty Vismara znane są i cenione za wysoką jakość oraz niezwykle oryginalny i unikatowy design. Szeroki asortyment pozwoli na urządzenie każdego najbardziej wymagającego ośrodka SPA. Meble Vismara stanowią kilka serii produktów ekskluzywnych, przeznaczonych dla salonów dbających o każdy szczegół wyposażenia tak, aby pomieszczenia zabiegowe stanowiły jedną spójną kompozycję zapewniając przy tym wygodę klienta i możliwość wykonania orientalnych i niesłychanie przyjemnych zabiegów. Vismara dbając o swoich klientów oferuje szeroką gamę produktów:

Seria Andromeda to linia niezwykle wyjątkowych, wielofunkcyjnych stołów/łóżek SPA. Znajdą zastosowanie zarówno w salonach piękności jak i w ośrodkach SPA, centrach relaksu i odnowy biologicznej. Wszystkie stoły Andromeda dostępne są w kolorze venge lub białym lakierowanym.

Andromeda Salt Mover – niezwykłe stoły do masażu, posiadające silnik elektryczny do sterowania wysokością, dające klientowi możliwość leżenia na Himalajskich kryształach solnych dających odczucie pełnego odprężenia. Ponadto materac wyposażony w system koloroterapii wspomaga wejście w stan pełnego relaksu. Możliwość sterowania temperaturą leżyska w zakresie od 30° do 42°C pozwala cieszyć się otaczającym ciało ciepłem. Masaż wykonany na stole solnym Andromeda przysporzy niezapomnianych doznań w trakcie zabiegu.

Andromeda Hydro Moverto kolejny wielofunkcyjny stół do masażu oraz innych zabiegów SPA wyposażony w materac wodny z koloroterapią i regulacją temperatury. Doskonały relaks płynący z kombinacji ciepła i kolorów dodający energii, witalności i harmonii. Delikatne falowanie materaca podczas masażu doskonale odpręży i zrelaksuje.

Andromeda Relax Mover – jest nowoczesnym łóżkiem kosmetycznym i jednocześnie stołem do masażu. Jego wielofunkcyjność sprawia, że idealnie nadaje się do zabiegów na ciało, zabiegów kosmetycznych i wizażu. Materac Relax posiada trzy ruchome panele sterowane elektrycznie, dzięki czemu istnieje możliwość zmiany zarówno kąta nachylenia podparcia, samego siedziska i podnóżka wg indywidualnych potrzeb klienta. Również regulacja wysokości sterowana silnikami elektrycznymi umożliwia komfort pracy osobom o różnym wzroście.