...

iSol to nowa kolekcja kosmetyków do twarzy i ciała zaprojektowana, aby idealnie współpracować z najbardziej nowoczesnymi urządzeniami kosmetycznymi zwiększając uzyskiwane rezultaty zabiegów. Linia iSol to profesjonalne preparaty bogate między innymi w ciekłe kryształy, roślinne komórki macierzyste pozyskiwane z czerwonych winogron, kwas hialuronowy tri-kompleks, ozonowany olej arganowy, tri-peptydy, kofeinę, algi Laminaria. Wykorzystywane w zabiegach zwiększają zdolność absorbcji i dyfuzji naskórka, wspomagają naturalne mechanizmy odnowy skóry, odżywiają, nawilżają oraz mają działanie antyoxydacyjne i energetyzujące. iSol posiada bogatą ofertę kosmetyków przeznaczonych do zabiegów infuzji tlenowej, elektroporacji, fal radiowych, masażu podciśnieniowego, laserów i IPL oraz kremy po zabiegu, maski żelowe i algowe, kremy BB.

Badania dermatologiczne wykonane przez Uniwersytet w Ferrarze gwarantują wysoką jakość, bardzo dobrą tolerancję oraz zapewniają bezpieczeństwo stosowania i uzyskanie pożądanych rezultatów. Wolne od alergenów, o lekkiej konsystencji i delikatnym zapachu sprawiają, że zabiegi z użyciem kosmetyków iSol są bardzo relaksujące i przyjemne.

Składniki aktywne w preparatach dobierane są z najwyższą starannością. Wszystkie preparaty są dokładnie badane a ich składy analizowane pod kątem bezpieczeństwa i skuteczności.