...


ipl

IPL OVER FLASH 2046 to innowacyjny sprzęt do „laserowego” usuwania zbędnego owłosienia, umieszczony w przenośnej walizce ułatwiającej przemieszczanie i transport. Dzięki temu jest to urządzenie kosmetyczne w pełni mobilne i idealnie nadaje się do gabinetów przenośnych.

ipl

Unikalne rozwiązania techniczne oraz opracowane z uniwersytetem medycznym w Ferrara (Italy) programy powodują że zabieg jest przyjemny i bezbolesny co rzadko  ma miejsce  w innych, konkurencyjnych urządzeniach. Specjalna konstrukcja głowicy pozwala aby skoncentrowana energia światła dotarła aż do komórek odpowiedzialnych za rozwój włosa a potem zamienia się w energię cieplną (ciepło), niszczy cebulki włosa i stopniowo zmniejsza ponowny wzrost.

ipl

Innowacyjnym rozwiązaniem w IPL OVER FLASH 2046 jest konstrukcja rękojeści. W głowicy zastosowano chłodzenie powietrzem, a nie jak w przypadku większości urządzeń chłodzenie wodą. Jest to rozwiązanie idealne, pozwala na dłuższą pracę, gdyż głowica nie nagrzewa się tak szybko, a powierzchnia impulsu jest czterokrotnie większa niż w głowicach chłodzonych wodą i wynosi aż 12cm2! Przekłada się to na obniżenie kosztów zabiegu i skrócenie czasu trwania zabiegu.

Urządzenie wyposażone jest w dwa filtry czerwony i pomarańczowy o różnych długościach fali, przeznaczonych dla skóry jasnej i ciemnej. Światło emitowane przez lampę przekazywane jest zgodnie z funkcją wybraną na potrzeby danego klienta. Wymiana filtrów jest bardzo łatwa a dodatkowe ekrany maskujące pozwalają na dobranie odpowiedniej powierzchni emisji impulsu.

ZALETY IPL OVER FLASH 2046:

- idealny do gabinetów mobilnych - wygodna walizka na kółkach ułatwia przenoszenie
- bezpieczeństwo zabiegów - urządzenie samo dobiera parametry
- pewność skutecznie wykonanego zabiegu – co nie jest pewne przy urządzeniach chłodzonych wodą ze względu na - wytwarzanie się kryształów blokujących impulsy świetlne
- niższe koszty eksploatacji (brak napraw konserwacyjnych i konieczności stosowania specjalnych żeli) oraz zdecydowanie niższe koszty wymiany głowic
- szybsze wykonanie zabiegu (duża powierzchnia głowicy 12cm2 – jeden impuls obejmuje 12cm2 powierzchni skóry z możliwością zmniejszenia w celu dopasowania do miejsc trudno dostępnych)
- niska waga rękojeści – ręka kosmetyczki nie męczy się
- większy komfort klienta (chłodzenie powietrzem sprawia, że głowica nagrzewa się wolniej)
- prosta i łatwa obsługa (urządzenie prowadzi przez zabieg krok po kroku)
- niska  awaryjność w porównaniu z IPL chłodzonymi wodą gdzie bardzo często głowice trzeba wymieniać ze względu na wycieki wody