...

Jako wyłączny dystrybutor na Polskę włoskich urządzeń firmy Technology staramy się na bieżąco sprawdzać jakość sprzedawanych przez nas produktów i pytamy o zdanie naszych klientów.

Ostatnio skontaktowaliśmy się z Gabinetami Kosmetycznymi, które zakupiły u nas infuzję tlenową, aby sprawdzić, jak spisują się nasze urządzenia. Zapraszamy do zapoznania się z krótkimi recenzjami:

Gabinet Kosmetyczny Medicus Uroda Lubin

Infuzja tlenowa jest nowością na rynku i cieszy się coraz większą popularnością. 
Klientki są zadowolone z efektów, jest to zabieg lekki, przyjemny i bezinwazyjny. Nie zawsze widać spektakularne efekty, ale wszystko zależy od rodzaju skóry oraz ilości wykonanych zabiegów.
Zabiegów wykonujemy sporo (ok.60 miesięcznie). Klientki polecają sobie ten zabieg.
Lubię pracować z urządzeniem marki Overline, jest łatwe w obsłudze i intuicyjne. 

Salon Kosmetyczny Femina Barlinek

 Infuzja tlenowa jest rewelacyjnym zabiegiem o genialnych, natychmiastowych efektach. Klientki chwalą między sobą zabieg i przychodzą z polecenia koleżanek. 

Malachit Day Spa Bielsko-Biała

Jestem zadowolona z urządzenia do infuzji tlenowej, rf, maski świetlnej. Zabieg jest delikatny i dobrze się sprawdza. To samo dotyczy fal radiowych. Maska świetlna robi wrażenie wśród Klientów gabinetu. Uważam, że zakup był strzałem w dziesiątkę, klientki oceniają zabieg pozytywnie, często jest efekt "WOW". Cieszy nas, że klientki wracają na zabieg. Wykonujemy średnio 2-3 zabiegi dziennie.