...

Hurtownia kosmetyczna Cosnet mieści się we Wrocławiu i swoją działalność prowadzi na terenie całego kraju. Swoje oddziały mamy również w Opolu i Lublinie. Cosnet jest firmą wdrażającą na Polski rynek kosmetyczny innowacyjne rozwiązania technologiczne w zakresie specjalistycznej aparatury kosmetycznej i mebli europejskich producentów. Nowoczesne urządzenia do zabiegów na ciało, twarz oraz ekskluzywne meble kosmetyczne i do ośrodków SPA spełniają najwyższe wymagania jakościowe. Cosnet współpracuje z kilkuset odbiorcami w całej Polsce i stale poszerza krąg odbiorców.

Firma Cosnet zaopatrza w sprzęt i aparaturę kosmetyczną zarówno hurtownie kosmetyczne, firmy usługowe oraz klientów indywidualnych. Na każdym etapie współpracy oferujemy wsparcie i pomoc merytoryczną, odpowiadamy na zapytania, realizujemy jednorazowe zapotrzebowania oraz przygotowujemy szczegółowe warunki współpracy długofalowej.

Hurtownia kosmetyczna Cosnet specjalizuje się w wyposażeniu ośrodków SPA, gabinetów podologicznych, a także salonów kosmetycznych, które podążają za innowacyjnymi rozwiązaniami w kosmetologii.

Urządzenia kosmetyczne znanej i renomowanej włoskiej firmy Technonology, ekskluzywne meble kosmetyczne marki Vismara oraz specjalistyczne frezarki i unity podologiczne niemieckiej firmy NSKWT są idealnym rozwiązaniem dla podniesienia prestiżu każdego salonu. Potwierdzeniem zachowania wysokich norm jakościowych są udzielane w większości 2 lub 3 letnie gwarancje z możliwością dostarczenia sprzętu zastępczego w przypadku naprawy gwarancyjnej.

Uwzględniając oczekiwania i potrzeby naszych klientów systematycznie poszerzamy swoją ofertę o nowe produkty oraz zwiększamy stany magazynowe. Służymy pomocą w doborze i obsłudze sprzętu dzięki wykwalifikowanym kosmetologom.